FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

KM automatik FBK Jičín – FBC Šluknovsko Česká Lípa 5:2 (1:0,1:0,3:2) Velmi dobrý jičínský výkon přinesl v utkání řadu šancí, první dvě třetiny se ale od jičínských střelkyň štěstí spíše odvracelo. Jako správná kapitánka držela svůj tým Monika Kuhnová, jejíž zásluhou padl první i druhý gól. Až ve třetí třetině se oba týmy rozstřílely. Jičín si udržoval bezpečný náskok, branku na 3:0 přidala zkušeně Kája Bláhová, další dva pak opět Monika Kuhnová. Důležitý a také asi nejhezčí gól utkání padl po krásně provedeném nájezdu, nařízeném po faulu právě na pronikající Kuhnovou. Velmi dobrým výkonem se prezentovala i brankářka Tereza Hrnčířová. Góly Jičína: Kuhnová 4, K. Bláhová

KM automatik FBK Jičín FBK Real Roudnice 7:2 (3:1,1:1,3:0) Vítězství se nerodilo úplně snadno. Jičín se prosazoval dobrou kombinační hrou, především Týna Heligrová a Štefi Filcsáková posílaly do šancí výborně hrající střelkyně. Verča Pěničkova těžila navíc i z výborné orientace na brankovišti a v zápase si připsala hned 4 branky. Dvě další přidala Monika Kuhnová. Dobrou hru útoků doplňoval výkon obran, příkladná bojovnost dvojice Petra Paličková – Danča Berná a bez nadsázky extraligový výkon Sabiny Molíkové a Majdy Samkové, které prakticky vymazaly soupeřovy útočnice z hřiště. A to i při hře v oslabení na počátku poslední třetiny. Na nezvyklém místě v útoku se neztratila ani lepšící se Bája Bláhová. Góly Jičína: Pěničková 4,Kuhnová 2, Filcsáková.

Sestava KM automatik FBK Jičín: Hrnčířová – Molíková, Samková, Paličková, Berná - Pěničková, Kuhnová, Heligrová - K. Bláhová, Filcsáková, B.Bláhová. Trenéři Žůrková a Chlumský.

1.liga dorostenek,skupina 4

Ve východočeské skupině odehrál Jičín své dva zápasy ve sportovní hale v České Třebové. Obě utkání vyhrál Jičín s naprostým přehledem, střelecky i kombinačně je tým příslibem jičínského ženského florbalu. Šesti body si FBK Jičín upevnil druhé místo v průběžné tabulce.

KM automatik FBK Jičín – FBC Skuteč 12:0 (6:0, 4:0,2:0) O prvním vítězství rozhodl Jičín už v první třetině. Skóre otevřela v šesté minutě obránkyně Šárka Egrtová. Pak převzala režii utkání trojice Majda Fejfarová – Adéla Kmošková – Naty Kuželová a během šesti minut svými kombinacemi naprosto rozložila obranu soupeře. Náskok Jičín navyšoval i v dalším průběhu zápasu. Ze souhry těžila nejvíce Naty Kuželová, která rozvlnila síť Skutče celkem sedmkrát!!!, její spoluhráčky z útoku přidaly každá po brance. Mezi střelkyně se pak zapsaly i hráčky obranných řad Niki Ziegeleimová a Sára Čelišová. Góly Jičína: Kuželová 7,Kmošková, Fejfarová, Ziegelheimová, Čelišová, Egrtová.

KM automatik FBK Jičín – Žacléř TJ Spartak Vrchlabí 10:3 (2:1 4:1,4:1) V druhém utkání se potkal Jičín s nebezpečnějším soupeřem, absence několika hráček druhé formace navíc prověřila fyzický fond všech.. Jičín šel do vedení z hole Majdy Fejfarové, po vyrovnání soupeřek pak opět odskočil díky zásahu Natky Kleistnerové. O výsledku rozhodl jičínský tým v prostřední části hry čtyřmi brankami. Kvalitní obrana v kombinaci s tradičně spolehlivou Terkou Chlumskou v brance (ta si připsala na své konto i chycený samostatný nájezd, nařízený proti Jičínu)a efektivní střelba, to byl faktory které soupeři nedovolily doufat v body. Jičínský tým pak už utkání kontroloval, mezi střelkyně se nakonec zapsaly všechny hráčky z pole, Adéla Kmošková dosáhla dalšího ze svých hattricků. Góly Jičína: Kmošková 3, Fejfarová 2 Kuželová, Egrtová, Kleistnerová, Čelišová, Pátková.

Sestava FBK Jičín : T. Chlumská, – Ziegelheimová, Čelišová, Egrtová, – Kuželová, Fejfarová, Kmošková,Kleistnerová, Pátková. Trenéři Kosová a Kmošek.