FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Jičínský tým se bohužel přizpůsobil, z čehož pramenil řada nebývale vysoký počet vyloučení. V prvním oslabení Jičín inkasoval, vyrovnání pak zajistila Adéla Kmošková z trestného střílení a ještě do třetiny obrátila skóre v jičínský prospěch Monika Kuhnová. Podobný obrázek přinesla i druhá část hry.  Mýto vyrovnalo, Jičín šel opět do vedení po trefě Šárky Egrtové, v závěru třetiny byl ale stav opět vyrovnaný. Rozhodla tak závěrečná třetina. Jičín začal hrát kombinačně a také disciplinovaně, což přineslo kýžený efekt.  Brankami Naty Kuželové a Moniky Kuhnové rozhodl FBK Jičín o zaslouženém vítězství.

Góly Jičína: Kuhnová 2,Kmošková, Egrtová. Kuželová.

KM automatik FBK Jičín – TJ Jablonné nad Orlicí 4:5 (1:2,1:2,2:1)

Druhý zápas přinesl pohlednou kombinační hru s řadou pěkných akcí na obou stranách. Střetly se dva neporažené týmy. Jablonné šlo rychle do vedení. Jičín se bohužel ani tentokrát  nevyvaroval vyloučení a v oslabení inkasoval podruhé. Kontaktní gól zařídila Šárka Egrtová. Ve druhé třetině opakovaně odskočilo Jablonné na dvoubrankové vedení, z jičínské strany korigovala na 2:3 Majda Fejfarová. Soupeř ale v závěru druhé a na počátku třetí třetiny přidal další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jičín ale předvedl fantastickou poslední desetiminutovku. Řada gólových šancí ale přinesla jen 2 branky z holí  Moniky Kuhnové a Naty Kuželové a soupeř tak uhájil nejtěsnější vítězství.

Góly Jičína: Egrtová, Fejfarová, Kuhnová,Kuželová.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská –  Berná, Ziegelheimová, Čelišová, Nováková  – Egrtová, Filcsáková, Kuhnová - Fejfarová, Kmošková, Kuželová, Kleistnerová, Trenér Marek Filcsák.