FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Náročný víkend elévek a mladších žákyň

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 19. 11. 2018 16:47

Elévky FBK Jičín se ve sváteční sobotu vypravily do Hradce Králové.Zde se postupně utkaly s týmy IBK Hradec Králové Černé lvice, Bílé lvice a FBC Dobruška. Naše hráčky předváděly pěknou hru plnou bojovnosti, týmovosti a krásných gólů, za které je trenéři chválili. V neděli se na domácím turnaji v Sportovním areálu představili také mladší žákyně, které doplnily také některé hráčky z elévek.

I zde se potkaly se soupeřkami z IBK Hradec Králové, FBC Dobruška a FBC Dobré. Mladší žákyně startují v soutěži prvním rokem, proto je někdy pro ně obtížnější se prosadit. Nicméně ani elévky ani mladší žákyně nahrají na konečné výsledky. Důležité je, že si hráčky pěkně zahrály a už nyní se těší na další turnaje.

Děkujeme všem hráčkám za bojovnost a krásnou hru a rodičům za podporu.

 

Fotogalerie K PROHLÉDNUTÍ ZDE

 

Připomínáme, že stále přibíráme nové hráčky. 

Sestava víkendu: Justýna Křelinová, Magdaléna Pokorná, Valérie Veverková, Dominika Hůlková, Elen Mrákotová, Magdalena Droznová, Barbora Havelková, Karin Ďatková, Anežka Vagenknechtová, Kristýna Vomáčková, Adéla Srbová

Trenéři: Jiří Křelina, Pavlína Droznová

Napsala Pavlína Droznová

Nástup mladých nadějí v utkání extraligy

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 20. 3. 2018 16:25

Zástupkyně přípravky, elévek a mladších žákyň KM automatik FBK Jičín měly možnost ve 4. čtvrtfinále extraligy žen účastnit se slavnostního nástupu a dokonce být součástí úvodního pokřiku ženského áčka! Krátké video zde:

Nástup a pokřik

Domácí premiéra elévek

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 23. 1. 2018 23:07

Třetí turnaj elévek FBK Jičín se uskutečnil v sobotu 20.1. v jičínském Sportovním areálu.