FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

A jak tedy vypadal kádr mužů FBK Jičín? Jiří Šulc – brankářská jednička, která odchytala nejvíce utkání. Téměř bezchybný, opora týmu. David Bret – další kvalita v brankovišti, zdravotní komplikace z něj „udělaly trenéra“. Hecíř a srdcař, který se nebojí makat. Matěj Kraušner – třetí gólman, který zaskakoval za kolegy, kdy se dalo. Za to mu patří poděkování, i přes tréninkové manko ukázal kvalitu. Michal Schreier – kapitán a s „Breťákem“ jediný pamětník nějakého postupu a hry ve vyšších soutěžích. Neustále na sobě pracuje, svým přístupem jde týmu příkladem. Odehrál všechny zápasy. Jan Klamrt – Další „železný“ muž s plnou porcí mačů, není mu cizí tvrdá hra. Zároveň umí skvěle vystřelit, skrývá v sobě velký potenciál. Martin Šír – Další obránce do party s plným počtem utkání. Prokázal markantní zlepšení, jeho tréninková píle je příkladná. A půjde ještě nahoru. Daniel Taneček – Neuvěřitelné, ale i další obránce si zahrál 20 „špílů“. Tradiční jistota, laděný hodně defenzivně. Chuť se zlepšovat prokázal, borec s možným progresem výkonnosti. Vojtěch Haken – univerzál, dokáže zahrát na všech postech. Také plný počet zápasů, dokáže překvapivě řešit herní situace.

Petr Dlouhý – útočník číslo 1 podle statistik, v TOP 10 bodování a v TOP 5 střelců celé ligy se cení. Rychlý a šikovný hráč, stále hodně mladý s velkou budoucností. A i on zvládl všechny duely. Tomáš Valkoun – klasický křídelník, rychlý, drzý, střelecky disponovaný. Umí zamakat i v defenzivě, rodí se z něj opora týmu. Další borec s plným počtem účastí. Jan Štál – Všestranný a fyzicky nadupaný borec diktuje tempo hry. Když má den, nemá v této lize konkurenci. A stále má prostor pro zlepšování. Marek Rozkovec – I on se účastnil všech turnajů, hraje roli typického špílmachra. Nebojí se hrát „do těla“, nasbíral nejvíce asistencí v týmu. Vojtěch Kozák – Věkem junior se prezentoval nebojácnými výkony. Klasická charakteristika – střela, střela, střela, pálí ze všech pozic. Další borec s velkým potenciálem, jen ho rozvinout. Marek Hubaček – Neskutečný dříč, hraje s velkým zápalem. Maká každé střídání, dokáže tým nabudit. Univerzál, chopí se každé role, která je mu určena. Jakub Müller – Další „junior“ se snažil adaptovat do vyšší kategorie, nelze mu upřít snahu a bojovnost. V zápasech nastupoval většinou na krátké úseky, sbíral zkušenosti. Vojtěch Dittrich, Tomáš Tůma, Tomáš Zelba – nastoupili v menším počtu zápasů, spoluhráči ocenili jejich pomoc. 


Velké poděkování si pak vysloužila Veronika Samková, jedna z nejlepších brankářek extraligy vypomohla na mnoha trénincích, stejně tak jako Michal Šuk, který se pohyboval v brance, v poli, jako trenér na turnajích – FBK Jičín ještě jednou děkuje.
Co dál? Jak vyplývá ze stručné charakteristiky hráčů, tento tým má vše před sebou. Jeho limity jsou určitě výše, než v regionální lize, chce to však pracovat ještě více a vytvořit větší konkurenci v hráčském kádru. Příslibem by mohl být třeba další nadějný junior Ondřej Kabelka, který už se zapojil do tréninků mužů, či možnost návratu k hráčské kariéře některých bývalých opor. Nováčkovská sezóna je sice minulostí, ale letní příprava se blíží :o)))

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top