FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Trenérům udělaly radost nejen dosažené výsledky, ale i výkony hráčů, jejich nasazení a přístup k utkáním. Trenéři oceňují i zodpovědný přístup hráčů k tréninkům, které byly navštěvovány vždy v hojném počtu. Do konce června absolvují chlapci ještě tréninky na venkovním hřišti, o letních prázdninách se někteří zúčastní příměstského florbalového tábora, a poté se už všichni budeme těšit na zahájení nové sezóny,  již v kategorii elévové.

 Poděkování za celou sezónu patří šéftrenérce Katce Rozsypalové, která nám pomáhala v organizačních záležitostech, rodičům dětí, kteří spolupracovali při pořádání turnajů a podíleli se i na dopravě dětí na turnaje.           

Týmy přípravky FBK Jičín v této sezóně reprezentovali - hráči: Michal Blažek, Karel Burian, Martin Houfek, Filip Chalupa, Jakub Chalupa, Lukáš Kolumpek, Marek Kolumpek, Matěj Kopal, Michal Kopecký, Daniel Kurka, Jáchym Lenděl, Filip Mašek, Filip Nečas, Daniel Pešek, Tomáš Posolda, Jan Semík, Ondřej Steklý, Tomáš Stránský, Ondřej Valenta, Václav Veselý, Daniel Vokál, Lukáš Vosátka,

trenéři: Lukáš Kolumpek, Jan Chalupa, Radek Valenta

 

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top