FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Za domácí nastoupilo i pár hráčů se zkušenostmi z nejvyšší české soutěže.Utkání mělo rychlý start. Po deseti minutách jsme prohrávali 0:3. Po zaváhání soupeře, kdy se dožadoval odpískání faulu se prosadil a snížil na 1:3 František Novák. Bohužel ihned vzápětí Pardubice upravili na 1:4 a to z hole Bahníka, který si v zápase připsal 4+1 do kanadského bodování. Náš tým ale nic nevzdával a trpělivou a houževnatou hrou, kdy nutno říci zlepšil i přechod do útoku, snížil na 2:4 z hokejky Marka Rozkovce, hrajícího výborný part, jelikož i třetí gól byl „jeho“. Nakonec po druhé třetině nadějná remíza 4:4. Třetí třetina ale jakoby byla v duchu prvního zápasu a to tak, že po šancích Jičína opět bodovali soupeři. Nejprve na 4:5 „dával“ opět Bahník a ke konci utkání, kdy jičínští riskovali upravil na 4:6 Adam Filip… Tudíž KM automatik FBK Jičín opět prohrál a z Pardubic nevezl ani bod. Bohužel zatím Jičínští v této sezóně s nulou po čtyřech odehraných zápasech, nicméně předvedená hra napovídá zlepšeným výkonům do dalších kol. Skvělý výkon v brance předvedl David Bret a více než slušně odehrál svou premiéru mezi dospělými loňský junior Ondřej Kabelka, velký talent jičínského florbalu! Tým je celkově více na balonku, než v předchozí sezóně a celkově lépe tvoří hru, trápí ho však nekvalitní a málo častá koncovka a tlak na branku soupeře.

Sestava: David Bret – Michal Schreier, Vojtěch Haken, Daniel Taneček, Jan Klamrt, Marek Rozkovec – Jan Štál, Petr Dlouhý, Tomáš Valkoun, Ondřej Kabelka, Marek Hubaček, František Novák, Jakub Müller.