FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Za domácí nastoupilo i pár hráčů se zkušenostmi z nejvyšší české soutěže.Utkání mělo rychlý start. Po deseti minutách jsme prohrávali 0:3. Po zaváhání soupeře, kdy se dožadoval odpískání faulu se prosadil a snížil na 1:3 František Novák. Bohužel ihned vzápětí Pardubice upravili na 1:4 a to z hole Bahníka, který si v zápase připsal 4+1 do kanadského bodování. Náš tým ale nic nevzdával a trpělivou a houževnatou hrou, kdy nutno říci zlepšil i přechod do útoku, snížil na 2:4 z hokejky Marka Rozkovce, hrajícího výborný part, jelikož i třetí gól byl „jeho“. Nakonec po druhé třetině nadějná remíza 4:4. Třetí třetina ale jakoby byla v duchu prvního zápasu a to tak, že po šancích Jičína opět bodovali soupeři. Nejprve na 4:5 „dával“ opět Bahník a ke konci utkání, kdy jičínští riskovali upravil na 4:6 Adam Filip… Tudíž KM automatik FBK Jičín opět prohrál a z Pardubic nevezl ani bod. Bohužel zatím Jičínští v této sezóně s nulou po čtyřech odehraných zápasech, nicméně předvedená hra napovídá zlepšeným výkonům do dalších kol. Skvělý výkon v brance předvedl David Bret a více než slušně odehrál svou premiéru mezi dospělými loňský junior Ondřej Kabelka, velký talent jičínského florbalu! Tým je celkově více na balonku, než v předchozí sezóně a celkově lépe tvoří hru, trápí ho však nekvalitní a málo častá koncovka a tlak na branku soupeře.

Sestava: David Bret – Michal Schreier, Vojtěch Haken, Daniel Taneček, Jan Klamrt, Marek Rozkovec – Jan Štál, Petr Dlouhý, Tomáš Valkoun, Ondřej Kabelka, Marek Hubaček, František Novák, Jakub Müller.

Napsal František Novák

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top