FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

a byl tak právem zvolen hvězdou zápasu. S jeho vedením balonku a rychlostí si obrana „Hagy“ nevěděla rady, Petr se tak s konečnou platností ujímá role lídra týmu.     I přes zbytečná vyloučení a nepřesnosti nakonec jičínští zápas dotáhli do zdárného konce a připsali si tak první tři body do tabulky. Konečný stav 8:5.

Florbal Primátor Náchod B : KM automatik FBK Jičín

Druhé střetnutí následovalo po tříhodinové pauze s borci z Náchoda. Tým z tohoto města potkal Jičín již na poháru, kde se však utkal s prvoligovým áčekm. Nyní bylo tedy otázkou, v jaké sestavě přicestuje „béčko“.

V zápase byl Jičín aktivnější a tak zaslouženě po první třetině vedl 1:3, když se trefili jeho hráči v úvodních 4 minutách. Počátek druhé třetiny vyústil již ve vedení 1:4, v polovině utkání dokonce stav 1:5, zdálo se být hotovo. Avšak to by nebyl florbal a Jičínští, aby nakonec nebylo drama… Během třetí třetiny Náchod postupně snižoval až na rozdíl jedné branky. Zejména krušno bylo ke konci zápasu, kdy byl za hrubost vyloučen Novák v čase 40:12. Což znamenalo, že FBK Jičín hrál do konce mače oslabení, téměř 5 minut. Statečným a bojovným výkonem ustál všechny ataky protivníka a v samém závěru ještě pečetil do prázdné branky Marek Rozkovec výhru 6:8. Kvalitní hru hrály obě formace, Bret v bráně předvedl výborný výkon, stejně jako Jiří Šulc proti Pardubicím a gólově se zapsali: Hubaček 2x, Dlouhý 2x, Novák, Rozkovec, Kozák a Schreier.

Nyní čeká muže domácí turnaj 25.11., kdy budou hostit lídra soutěže Vrchlabí od 9:00 a od 13:30 Dvůr Králové. Jako vždy ve sportovním areálu, fanoušci přijďte povzbudit mužské áčko!

Napsal František Novák

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top