FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Neskutečně smolný úvod utkání, kdy si Jičín vstřelil kuriózní vlastní gól, hodili domácí borci za hlavu a s favoritem hráli vyrovnaný part. Bohužel hluchá tříminutovka na začátku druhé třetiny poslala hosty do pohodlného vedení 4:0, přesto Jičínští neskládali zbraně a byli za to odměněni dvěma brankami, které vstřelil benjamínek Ondřej Kabelka a korunoval tak svůj parádní výkon. Konečná prohra 6:2 však početné publikum neodradila od vřelého poděkování hráčům, kteří svým hodně dobrým výkonem překvapili i soupeře, který v pozápasových komentářích nešetřil uznalými slovy. Očekávaný druhý mač však přinesl ledovou sprchu hned na úvod, třígólové vedení Dvora vypadalo strašidelně. I přes korekci na 2:3, kdy se krásně trefil opět Kabelka a také jeden z nejlepších střelců soutěže Petr Dlouhý, hra Jičína neměla potřebné parametry. Pohyblivější hosté se neustále tlačili do koncovky, bylo jen otázkou času, kdy promění nějakou střeleckou pozici. Na druhé straně zářil brankář Dvora Králové nad Labem, který pochytal úplně vše včetně trestného střílení Michala Schreiera, nájezdu Franty Nováka i bekhendovou tutovku do prázdné branky od Petra Dlouhého. Porážka 2:7 srazila muže KM automatik FBK Jičín na deváté místo. Hráči se však nevymlouvají na početnou marodku a absenci důležitých hráčů a stále věří ve výsledkové procitnutí a posun vzhůru tabulkou na očekávané příčky. Pochvalu si vysloužili oba brankáři David Bret a Matěj Kraušner (ten inkasoval pouze 2 branky, když střídal Davida v utkání s Vrchlabím), gólům nemohli zabránit a samozřejmě Ondřej Kabelka. Velmi příjemným překvapením jsou pak výkony Daniela Tanečka, který i přes tréninkové manko drží vysoký standard svých výkonů. Již 10.12. čeká florbalisty mužského áčka boj o vylepšení pozic v Trutnově.

Sestava: David Bret, Matěj Kraušner - Michal Schreier, Daniel Taneček, Marek Rozkovec, Vojtěch Haken, Martin Šír - Petr Dlouhý, Ondřej Kabelka, Vojtěch Kozák, František Novák, Tomáš Valkoun, Marek Hubaček, Jakub Müller, Trenér Martin Petrgál

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top