FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Příjemné překvapení florbalové sezóny - starší žáci KM automatik FBK Jičín - ukázalo své umění na domácí palubovce ve sportovním areálu. Svěřenci Pavla Ouhrabky a Jiřího Kuncíře nejprve ve skupině nastoupili proti Skutči. Přes výhru 4:1 nebyli trenéři s výkonem moc spokojeni a před druhým utkáním dali hráčům důraznější pokyny. DDM Holice pak Jičínu od začátku nestačili, za stavu 9:4 se ozývalo z hlediště "DESET, DESET". Starší žáci FBK Jičín volání vyslyšeli a výhra 10:4 je posunula do finále! Na deseti gólech svého týmu se Tomáš Ouhrabka podílel 3 góly a stejným počtem asistencí. V kanadském bodování celé ligy (30 týmů) se vyšvihl již na fantastické 2. místo! Finálový soupeř Pardubice C byl těžký soupeř, krásný zápas z obou stran však přeci jen do vítězného konce dovedli domácí. Po výhře 3:1 se tak radovali z dalšího vítězného turnaje. Nyní se chystají a trénují na výkonnostní 3. koš, ve který před sezónou nikdo ani nedoufal. 

Sestava: Podzimek A., Tryzubský T., Pazderník A., Kloz V., Ouhrabka T., Chrpa L., Stránský F., Florián A., Svoboda V., Jína M., Badzo M., Typlt T., Egrt M., Chalupa D., Mach J., Kříž D.

Napsal Pavel Ouhrabka

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top