FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rychlý spád nabrala florbalová liga starších žáků. KM automatik FBK Jičín nastoupil po dvou vítězných turnajích ve 3. výkonnostním koši a hned v úvodním klání mu byl soupeř dokonce z 2. koše (kvůli změně pořadatelství). Nové město nad Metují potvrzovalo roli favorita a ještě v 5. minutě druhého poločasu vedlo 2:0. Jičínští se však nevzdávali, skvělý výkon gradoval v postupnou otočku ve změně skóre a konečné senzační vítězství 4:2! Druhé utkání ve skupině s Dobruškou bylo podobné prvnímu. Řada neproměněných šancí, které protivník z podobných akcí dokázal využívat. Prohra 2:5 pak jičínské hráče poslala do boje o třetí místo, ve kterém čekal Trutnov. Vyrovnaný duel rozhodla opět (ne)produktivita KM automatik FBK Jičín, kterému jakoby ve vyšším koši zvlhl střelecký prach. Další porážka v poměru 2:5 přesto znamenala udržení 3. koše, který celý tým starších žáků motivuje do další práce. 

Sestava: Podzimek A., Pazderník A., Kloz V. ,Ouhrabka T., Kuncíř J., Stránský F., Florián A., Svoboda V., Jína M., Typlt T., Chrpa L..
Trenéři : Ouhrabka , Kuncíř
 
Napsal Pavel Ouhrabka
twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top