FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Slepené góly na konci třetiny dostaly Letohrad na koně a vedení 2:0 pomalu navyšoval i v prostřední periodě. Čestný úspěch v této části hry kapitána Michala Schreiera však mělo hořkou příchuť - vedení 5:1 Letohradu bylo nedostižné i vzhledem k předváděné hře. V posledním dějství pak právě jediný střelec Jičínských byl vyloučen na 5 minut, v oslabení pak soupeř navýšil skóre na 7:1 a bylo definitivně po utkání. Symbolické tečky na obou stranách nakonec znamenaly konečný výsledek 8:2 v neprospěch Jičína. Jeho hráči tak v posledních 6 kolech budou bojovat o udržení v soutěži. Tabulka od pátého do desátého místa je dost vyrovnaná, borci z města pohádek by měli potvrdit svou kvalitu a prodat ve zbývajících dějstvích příslušnost v této soutěži.

Sestava: David Bret - Daniel Taneček, Michal Schreier, Vojtěch Haken, Jan Klamrt - Petr Dlouhý, Jan Štál, Vojtěch Kozák, Martin Šír, František Novák, Ondřej Kabelka