FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Slepené góly na konci třetiny dostaly Letohrad na koně a vedení 2:0 pomalu navyšoval i v prostřední periodě. Čestný úspěch v této části hry kapitána Michala Schreiera však mělo hořkou příchuť - vedení 5:1 Letohradu bylo nedostižné i vzhledem k předváděné hře. V posledním dějství pak právě jediný střelec Jičínských byl vyloučen na 5 minut, v oslabení pak soupeř navýšil skóre na 7:1 a bylo definitivně po utkání. Symbolické tečky na obou stranách nakonec znamenaly konečný výsledek 8:2 v neprospěch Jičína. Jeho hráči tak v posledních 6 kolech budou bojovat o udržení v soutěži. Tabulka od pátého do desátého místa je dost vyrovnaná, borci z města pohádek by měli potvrdit svou kvalitu a prodat ve zbývajících dějstvích příslušnost v této soutěži. 

Sestava: David Bret - Daniel Taneček, Michal Schreier, Vojtěch Haken, Jan Klamrt - Petr Dlouhý, Jan Štál, Vojtěch Kozák, Martin Šír, František Novák, Ondřej Kabelka

Napsal Martin Petrgál

twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top