FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Velmi dobrý jičínský výkon přinesl Ústí první bodovou ztrátu v soutěži. Hodně sebevědomému soupeři čelil v první třetině jičínský tým dobrou obrannou hrou, Ta v kombinaci s výbornou Terezou Chlumskou v brance nedovolila Severočeškám odskočit do většího vedení. Druhá třetina přinesla už jiný obraz, jičínský tým dobře kombinoval a dostával se i do střeleckých příležitostí. Na druhou branku Ústí odpověděl Jičín po přihrávce Adély Kmoškové brankou Naty Kuželové. Ve třetí třetině Ústí opět odskočilo na rozdíl dvou branek. Závěr ale patřil jičínskému týmu. Po souhře s Veronikou Pěničkovou nejprve snížila Monika Kuhnová. Jičín pak v oddechovém čase nabral síly k úderu a minutu před koncem se po přihrávce znovu Adély Kmoškové nemýlila Štefi Filcsáková. Cennou remízu Jičín už s přehledem uhájil.

Góly Jičína: Kuželová, Kuhnová, Filcsáková

KM automatik FBK Jičín – Florbal Chomutov 1:3 (0:0,0:1,1:2)

Poněkud smolné utkání, ve kterém Jičín nebyl horším týmem. Zcela vyrovnané první třetině vévodily obě brankářky. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé části. Chomutov sice využil přečíslení k vedoucí brance, jičínský tým pak ale na dlouhé desítky vteřin zavřel soupeře v jeho obranné třetině. Několik jičínských šancí zmařila domácí brankářka, když už byla překonána, pomohla jí branková konstrukce. Do tlaku se dostávaly všechny útočné formace. A to včetně té třetí, která byla tentokrát mimořádně složená z obránkyň. Pět minut před koncem si bohužel Jičín vybral slabší chvilku a do otevřené obrany v krátké době dvakrát inkasoval. Jičíňačky ale ukázaly vůli a nadechly se k závěrečnému náporu. Ten jim přinesl alespoň korekci výsledku z hole Naty Kuželové.

Gól Jičína:,Kuželová.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská -Molíková, Samková, Nováková, Ziegelheimová - Pěničková, Kuhnová, Heligrová - Kmošková, Filcsáková, Kuželová – Berná, Čelišová, Paličková. Trenéři Žůrková a Chlumský.

Napsal Miloš Chlumský

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top