FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Starší žáci KM automatik FBK Jičín odehráli již 9. kolo ligy Královéhradeckého a Pardubického kraje. Opět kvůli výměně pořadatelství nastoupili v bojích ve 4. výkonnostním koši (měli hrát ve třetím). Ve skupině nejprve suverénně přejeli DDM Holice v poměru 8:0, v boji o finále pak žáci Jičína přetlačili Pardubické céčko 2:1. Boj o vítězství v turnaji s FBC Sion bylo velmi dramatické a z pohledu diváka hodně atraktivní. Vedení 2:0 pro KM automatik FBK Jičín soupeř dvěma slepenými góly rychle vymazal, aby o chvilku později šel do dokonce do vedení 2:3! Jičínští borci však opět ukázali bojovnou povahu a nakonec slavili po výhře 4:3 další vítězný turnaj. Velkou pochvalu si vysloužili oba brankáři Adam Podzimek a Ondřej Svoboda. Trenérský tým pak vyhlásil jasný cíl do posledních 3 kol žákovské ligy - udržet 3. koš, což by byl mladé hráče obrovský úspěch!

Sestava: Svoboda O., Podzimek A., Pazdernik A., Kloz V., Ouhrabka T., Jína M., Chrpa L., Florián A., Svoboda V., Typlt T., Stránský F, Chalupa D., Egrt M., trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř.

Napsal Pavel Ouhrabka

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top