FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Po slalomu přes obranu soupeřek další branku vstřelila bez nadsázky v extraligové formě hrající Majda Fejfarová. Rozhodčími ale branka uznána nebyla. Na druhém konci hřiště upadla zcela osamocená hráčka Roudnice, argumentované ošetřování ale následně třeba nebylo. Arbitři pak svými dalšími rozhodnutími utkání zdramatizovali. Gól do jičínské branky v čase po 12:00 (konec třetiny) nebo zrušené vyloučení hráčky Roudnice (po protestech roudnické střídačky) s následným vyloučením na jičínské straně (za protesty jičínské střídačky!) znamenaly poněkud nepochopitelný příběh jičínského dvouminutového oslabení 3 na 5. Heroický výkon trojice Egrtová - Filcsáková – Fejfarová nejen že nedovolil soupeřkám jedinou šanci, poslední jmenovaná byla dokonce blízko vstřelení branky.  Po vyrovnání počtu hráček na hřišti zaúřadovala Adéla Kmošková a třetí brankou drama, které vzhledem k herní i střelecké převaze ani dramatem být nemělo, ukončila.                                                                                                                      Góly Jičína: Čelišová, Nováková, Kmošková.

KM automatik FBK Jičín – FBC Šluknovsko Česká Lípa 5:1 (1:0,1:0,3:1)

Velmi dobrý jičínský výkon přinesl i v druhém utkání řadu šancí, první dvě třetiny se ale od jičínských střelkyň štěstí opět spíše odvracelo. Po gólech doslova volaly střely Filcsákové, Kuhnové, Heligrové nebo Fejfarové. Když už byla výborná brankářka soupeře překonána, pomohla několikrát i branková konstrukce.  Opět tak na jičínské straně úřadovala Sára Čelišová, druhým gólem pak klid na jičínské florbalky dodala Adéla Kmošková. Kvalitní obranná hra dirigovaná  Niki Ziegelheimovou a zcela bezchybná brankářka Tereza Chlumská nedaly soupeřkám šanci na zvrat. Naopak závěrečná třetina se jičínským barvám vydařila i střelecky. Po pěkné souhře svůj premiérový gól v juniorské soutěži vsítila Daniela Berná, další  přidala Adéla Kmošková a v závěru se mezi střelkyně zapsala také Šárka Egrtová.                                                                                                         Góly Jičína: Kmošková 2, Čelišová, Berná, Egrtová

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská –  Ziegelheimová, Čelišová, Egrtová, Nováková – K. Bláhová, Berná, Kuhnová, Heligrová - Fejfarová, Filcsáková, Kmošková. Trenéři Žůrková a Chlumský.

Napsal Miloš Chlumský

twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top