FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

KM automatik FBK Jičín – Florbal Ústí 5:4 (1:1,3:2,1:1)

Jičínský tým nastoupil proti dosud neporaženému soupeři s velkým odhodláním. Všechny tři útočné formace se tlačily před branku Ústí a kombinacemi přehrávaly jeho obranu. Soupeř byl jičínskou aktivitou zjevně zaskočen. Jičín šel do vedení po utěšené střele Naty Kuželové. Ústí ale stihlo do konce třetiny vyrovnat. Tato situace se pak opakovala v průběhu utkání ještě třikrát. Jičín byl vždy o krok napřed, na vstřelenou branku ale dokázal soupeř vždy odpovědět. Úspěšnými exekutorkami na jičínské straně byly podruhé Naty Kuželová, Monika Kuhnová a Veronika Pěničková. Naposledy srovnal ústecký tým na počátku poslední třetiny. Oba týmy chtěly pak rozhodnou zápas ve svůj prospěch, hra s řadou šancí se tak přelévala od branky k brance. Ústí ve snaze rozhodnout sáhlo v závěru ke hře bez brankářky. Nadmíru sebevědomého soupeře ale vrátila na zem jičínská Majda Fejfarová. Po úspěšném vypíchnutí míčku ho posunula do prázdné branky a Jičín se tak mohl radovat ze zcela zaslouženého vítězství. Získané body zajistily Jičínu nejen skalp vítěze skupiny ale i čtvrté místo v soutěži pře dotírajícím Libercem.

Góly Jičína : Kuželová 2, Kuhnová, Pěničková, Fejfarová

KM automatik FBK Jičín – FBK Real Roudnice 2:6 (1:3,1:2,0:1)

Favorizovanému jičínskému týmu se druhý zápas vůbec nepovedl. Roudnice sázela na urputnou obranu, blokování střel v prostoru brankoviště hned několika hráčkami a protiútoky do otevřené jičínské obrany. Marné dobývání roudnické branky přineslo sice spoustu střel, ale minimální brankový efekt. Mezi střelkyně se tak zapsaly jen Kája Bláhová a Majda Fejfarová.

Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Na jičínském týmu byla stále více patrná velká únava. Nebylo divu, část týmu měla v nohách pětici zápasů úspěšného republikového finále středních škol, další hráčky pak nastoupily krátce po nočním návratu z lyžařského kurzu.

Góly Jičína: K. Bláhová, Fejfarová

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská – M.Samková, Molíková,Berná, Paličková – B.Bláhová, Kuhnová, Heligrová – K.Bláhová, Filcsáková, Pěničková- Fejfarová, Kuželová Kmošková. Trenéři Žůrková,Kosová a Chlumský

Napsal Miloš Chlumský

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top