FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Jičínské Lepařovo gymnázium tak vybojovalo i superfinálový pohár. Utkání provázely všechny náležitosti florbalového velkého finále. Přímý přenos z utkání (www.tvcom.cz), foto a soupiska týmu v oficiálním programu florbalového superfinále, zájem médií, TV rozhovory s nejlepší hráčkou utkání Naty Kuželovou nebo články na hlavní stránce webu florbalové unie (www.ceskyflorbal.cz). Ale především vyhlášení vítězného týmu na superfinálovém pódiu.

Cesta k titulu mezi středoškolskými družstvy nebyla jednoduchá. 4 vítězná utkání v okresním kole, další 3 vítězství plus jediná remíza s Gymnáziem Hostinné v krajském kole a nakonec 5 vítězství v národním finále. Tady určitě nejtěžší utkání s jihlavským gymnáziem (3:2). Titul je rozhodně kolektivním vítězstvím, svoje nezastupitelné místo měla každá z třinácti hráček. Oproti národnímu finále byl tým tentokráte kompletní, navíc hrající ve velké pohodě. Nejlepším středoškolským týmem, minimálně do dubna 2019, je tak Lepařovo gymnázium Jičín. Tým tvoří brankářka Tereza Chlumská, obránkyně Daniela Berná, Sára Čelišová, Petra Paličková, Majda Samková a Niky Ziegelheimová a útočnice Šárka Egrtová, Majda Fejfarová, Adéla Hlavová, Natálie Kleistnerová, Adéla Kmošková, Naty Kuželová a Veronika Pěničková.

Výraznou zásluhu na sportovním úspěchu má rozhodně jičínský florbalový klub, v jehož řadách většina hráček dlouhodobě působí. Rozhodujícím faktorem je pak přístup samotných hráček, které se věnují florbalu od žákyňských let a od sportování je neodradily pozdně večerní tréninkové časy ani vysoké studijní nároky. Všem patří velká gratulace a poděkování!

Napsal Miloš Chlumský

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top