FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Extraligový celek z města pohádky získal do páté sezóny v řadě v nejvyšší soutěži opravdu kouzelné posily. Tou největší se stala legenda českého florbalu, nejlepší hráčka roku 2014, držitelka bronzové medaile z mistrovství světa a stále aktuálně historicky nejproduktivnější hráčka playoff extraligy - Anet Jarolímová. Sympatická válečnice se vrací po dvou letech do vrcholového florbalu. Další výraznou osobností v dresu KM automatik FBK Jičín bude Lucie Paulovičová. Velezkušená hráčka s desítkami startů za národní tým a ověnčena titulem z extraligy a dalšími medailemi se taktéž vrací po dvouleté pauze, loňský sedmý tým extraligy nejenže posílí na hřišti, ale své zkušenosti zúročí i na postu "spolutrenéra". Třetí hvězdou do party superposil se jmenuje Nikola Kuchařová. Držitelka medaile z juniorského mistrovství světa přestoupila z týmu vicemistra ligy Chodova. Mladá dáma jistě zvedne hru obranných řad.
Nejen na tyto hráčky se jičínští fanoušci sportu mohou těšit symbolicky při vyvrcholení festivalu Jičín město pohádky 15.9. od 17.00 ve sportovním areálu, kdy se představí v domácí premiéře v rámci 2.kola extraligy žen proti Chodovu. Další informace o kádru apod. budou následovat.

Napsal: Martin Petrgál

twitter share 

  

logo-extraliga-zen
 

 

 Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top