FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Florbalové naděje ve věku 6 - 11 let (plus 3 budoucí naděje ve věku 3-4 roky) absolvovali celotýdenní příměstský tábor s velmi pestrým programem. V pondělí dopoledne ukázali své umění v olympiádě a osmi disciplínách, po obědě pak v Lodžii na slavnostním vyhlášení všichni zaslouženě převzali diplom a medaili. Úterní ráno děti strávili prohlídkou stanoviště strojvedoucího vlaku ČD s odborným výkladem, po kolejích se pak vydali do Mlýnce, kde následovala cesta za pokladem směr Bučický mlýn. Odpolední řádění na koupališti v Jičíně doplněné o hru městečko Palermo nemělo chybu. Středa byla věnována celodennímu výletu do zábavního parku Mirakulum, čtvrtek zase soutěžím na hale, florbalu a dalším sportům. V pátek dopoledne děti vyrazili na Prachov, kde si nejdříve zazávodili a pak vyřádili na "obří klouzačce - skákacím hradu". Po obědě pak další soutěže, hry a rozdávání dárků ukončili nezapomenutelný týden. FBK Jičín děkuje vedoucím Pavlíně Droznové, Liboru Exnarovi, Michalu Šukovi, Michalu Zikmundovi, Mirce Chalupové, Davidu Chalupovi za výborné vedení kolektivu a bezproblémový průběh. Poděkování také míří k tatínkovi Radku Kuželovi za bleskurychlou pomoc při logistice. 

Vytvořila se spousta nových přátelství, další vztahy byly utuženy, loučení v pátek (i slzy vyhrkly) určitě nebylo na pořád. Tak za rok opět spolu nebo dříve? :o))

Napsal Martin Petrgál - hlavní vedoucí příměstského tábora FBK Jičín 2018

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top