FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Liga juniorek,skupina 4

KM automatik FBK Jičín – FTC Vysoké Mýto 5:2 (1:1,2:1,2:0)

Jičínský tým zahájil první letošní soutěžní utkání poněkud opatrně, na jednotlivých formacích byla znát jistá nervozita. Vzhledem k absencím několika hráček musel navíc trenér Marek Filcsák přeskupit útočné formace. Soupeř se prezentoval bojovnou až urputnou hrou, kterou prakticky polovinu utkání držel s domácími krok. Převaha v držení míčku i počtu střel v jičínském podání dlouho branky nepřinášela. Na první vedení Mýta odpověděl Jičín až v samotném závěru první třetiny, kdy se po kombinaci celé formace trefila Verča Pěničková. Situace se opakovala i ve druhé části hry. Hosté po gólu v přesilovce opět vedli, pohotovou dorážkou vyrovnala Natka Kleistnerová. Za dalších patnáct vteřin dokonala obrat po rychlé kombinaci Štefi Filcsáková. Jičínský tým pak zatlačil soupeřky před jejich branku a v poslední třetině zúročil převahu dalšími dvěma góly. Poněkud vydřené vítězství, ale důležité tři body.

Góly Jičína: Pěničková, Kleistnerová, Filcsáková, Kmošková, Egrtová.

KM automatik FBK Jičín – Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:0 (1:0,2:0,4:0)

Druhý zápas, hraný v odpoledních hodinách za divácké podpory přinesl ze strany Jičína pohledný florbal s řadou šancí. Útočnou hrou se prezentoval i soupeř, který předtím ve svém prvním zápase zle potrápil sebevědomé Jablonné. Jičínský tým se snažil rychlými kombinacemi překonat důraznou hru soupeřek, které při sebemenší příležitosti hrozily z rychlých protiútoků. Vedení Jičínu zajistila po krásném sólu z vlastní třetiny Sára Čelišová. Soupeř se snažil kontrovat. Dobře hrající jičínská obrana ale v důležitých okamžicích pomáhala domácí brankářce Tereze Chlumské, která ze třiceti střel za svá záda nepustila ani jedinou. Definitivě zlomit soupeře se podařilo ve druhé třetině, kdy se po vzájemné souhře trefily Štefi Filcsáková a Veronika Pěničková. Závěrečná třetina pak byla ve znamení doslova exhibice domácího týmu, který rychlými kombinacemi opakovaně rozebral obranu Rtyně. Hattrickem se blýskla jičínská střelkyně Adéla Kmošková.

Góly Jičína: Kmošková 3, Pěničková 2,Filcsáková,Čelišová.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská – M.Samková, Berná, Ziegelheimová, Čelišová,Nováková – Egrtová Filcsáková, Pěničková- Fejfarová, Kmošková, Kleistnerová, Klimešová 

Trenér Marek Filcsák, napsal Miloš Chlumský

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top