FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

První zápas naše juniorky nastoupily proti domácím Svitavám. Během zápasu měly domácí velkou podporu fanoušků a zápas byl velmi napínavý. Hned v prvních minutách zápasu se Svitavy střelecky prosadily a vedly 1:0. Poté už se ale začaly trefovat hráčky Jičína. Jako první vstřelila branku Štefánia Filcsáková a po ní ještě v první třetině následovaly branky Šárky Egrtové a Adély Kmoškové. Ve druhé a na počátku třetí přidaly další střelecké zásahy Natálie Kuželová, Sára Čelišová a opět Štefánie Filcsáková. Vedení 6:1 Jičín poněkud ukolébalo a tak v závěru zápasu domácí tým korigoval na přijatelných 6.4.

Góly Jičína: Filcsáková 2, Egrtová, Kmošková, Kuželová, Čelišová.

KM automatik FBK Jičín – Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1 (1:0,1:1,2:0)

V druhém zápase se jičínské hráčky utkaly s týmem Rtyně v Podkrkonoší. V tomto zápase se prosadila Magda Fejfarová a po ní Monika Kuhnová. Soupeř ale dokázal před koncem druhé třetiny vstřelit branku na 1:2. Oboustranně útočný zápas dlouho zásluhou obou gólmanek nepřinášel další branky. Proti kombinaci Jičína sázel soupeř na agresivní kontaktní florbal s řadou osobních soubojů.. Definitivně zlomily Jičíňačky soupeřek až v závěru utkání, když v poslední minutě třetí třetiny dokázaly vstřelit góly opět Fejfarová a Kuhnová. Zápas tedy skončil 4:1 pro Jičín.

Góly Jičína: Fejfarová 2, Kuhnová 2.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská – M.Samková, Berná, Ziegelheimová, Čelišová, Nováková, Molíková – Egrtová ,Filcsáková,Pěničková- Fejfarová, Kmošková,Kuželová, Kleistnerová, Trenér Filcsák.

Napsal Miloš Chlumský.

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top