FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 
Úspěšné tažení ligou starších žáků pokračovalo v podání týmu KM automatik FBK Jičín v Litomyšli, kde se hráči představili po udržení 2. koše. Královehradecká liga v letošním sezóně čítá 30 týmů, které jsou rozděleny vždy po pěti do výkonnostních košů. Následné turnaje, kde hrají každý s každým, pak určují postupujícího/sestupujícího. Jičínští borci ročník zahájili ve čtvrtém, v rychlém sledu však postoupili do "dvojky", kde je nyní čekali: V prvním duelu FbC Hradec Králové B, vítězství Jičína 4:2! Branky+asistence Stránský 2+0, Jína 1+0, Typlt 1+0, Ouhrabka 0+1, Mach 0+1.
 
Následující mač změřili síly se superfavoritem Sokol Pardubice B, senzační výhra 2:0 znamenala jistotu udržení druhého koše! Kuncíř 1+0, Jína 1+0, Ouhrabka 0+1. Prohra s Trutnovem 1:4 po vyrovnaném boji hráčům nevadila (Ouhrabka 1+0, Stránský 0+1), v posledním zápase přestříleli domácí Litomyšl 6:4 (Jína 2+1, Ouhrabka 1+2, Stránský 1+0, Kuncíř 1+0, Typlt 1+0, Mach 0+1) a jelikož se tři celky srovnali v tabulce na 3 výhrách a 1 porážce, rozhodovalo počítání vzájemných utkání o postupujícím do elitního koše. KM automatik FBK Jičín o skóre nakonec nepostoupil, přesto předvedená hra a dosažené výsledky jsou velkým úspěchem a povzbuzením do další práce!
 
Sestava: Ondřej Svoboda, David Chalupa, Tomáš Ouhrabka, Matěj Jína, Filip Stránský, Jaroslav Mach, Adam Chalupa, Jan Kuncíř, Adam Florian, Lukáš Patzelt, Daniel Valeš, Marek Badzo, Tomáš Typlt.
 
Trenér Pavel Ouhrabka
Napsal Martin Petrgál
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top