FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Družstva: FBK Jičín ženy A, dorostenky 2017/18, starší žáci

Jednotlivci: Veronika Samková, Jan Štál, Šárka Egrtová, Adam Pazderník, Tomáš Ouhrabka, Adam Chalupa.

V nominaci za florbalový klub Jičín do ankety Sportovec města byli zvolené celky a jména výše uvedené. Jejich úspěchy? Ženy v minulé sezóně obsadily historické 7. místo, v této se usadily na šesté příčce, bojují o třetí playoff v řadě a především dokáží hrát vyrovnané duely se všemi celky. Dorostenky v ročníku 2017/18 se probojovaly na mistrovství ČR a skončily celkově na 8. místě, v rámci středních škol pak v barvách Lepařova gymnázia ovládly dokonce celostátní superfinále! Starší žáci v minulé sezóně velmi mile překvapili postupem až do 2. výkonnostního koše, v této sezóně září ještě jasněji. 

Veronika Samková, odchovankyně klubu, stráží branku extraligového celku pátý rok v řadě jako jasná jednička. Jan Štál je oporou mužského týmu, který letos jasně míří za postupem do vyšší soutěže, zdobí ho velká rychlost a univerzálnost. Šárka Egrtová - obrovský talent jičínského florbalu, stále ještě v dorosteneckém věku září v juniorské soutěži. Adam Pazderník prvním rokem v dorostu ukazuje střelecké předpoklady a drží se v TOP5 tabulky snajprů. Tomáš Ouhrabka - kapitán starších žáků, v TOP 10 kanadského bodováni, čerstvě nejlepší hráč Výběru HK a Pardubického kraje! Adam Chalupa - talent, který nehraje s vrstevníky, věkově prvním rokem mladší žák nastupuje o kategorii výše.

Hlasovat lze na http://sportovec.jicin.cz/hlasovani.htm do 18.ledna!!!

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top