Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Liga juniorek, skupina 4

KM automatik FBK Jičín – Sklo Bohemia Světlá 15:2 (5:1, 6:0, 4:1)

Začátek utkání byl poznamenán oboustrannou nervozitou. Nebylo divu, utkaly se dva týmy z loňského republikového finále dorostenek. Z přemíry bojovnosti vyplynulo v úvodu zápasu hned několik vyloučení. Jičín jednu ze svých přesilovek využil a vedl od šesté minuty gólem Štefi Filcsákové. Krátce poté přidala druhou branku obránkyně Sára Čelišová a od desáté minuty spustil jičínský tým doslova brankostroj. Adéla Kmošková zaznamenala hattrick, ještě o branku víc vsítila Naty Kuželová. Vedle tradičních střelkyň se ve velmi dobrém světle prezentovala letošní posila Eva Čermáková.

Góly Jičína: Kuželová 4, Kmošková 3, Čelišová 2, Čermáková 2,Fejfarová, Egrtová, Filcsáková, Pěničková.

KM automatik FBK Jičín – FBC Dobré 10:2 (3:0,3:0,4:2)

V druhém utkání potvrdil jičínský tým roli favorita. Po rychlém gólu Adély Kmoškové přidala do konce třetiny další dva Eva Čermáková a v podobném duchu postupoval Jičín až do poloviny poslední třetiny, kdy vedl už 8:0. V závěru zápasu Jičíňačky poněkud zvolnily a dovolily soupeřkám nepatrně výsledek korigovat. Hattrick v jičínském dresu tentokrát zaznamenaly Majda Fejfarová a Šárka Egrtová.

Góly Jičína: Fejfarová 3, Egrtová 3, Čermáková 2, Kuželová, Kmošková.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská - Ziegelheimová, Čelišová, Nováková,Kuhnová - Egrtová, Filcsáková,Čermáková - Kmošková, Kuželová,Fejfarová, Pěničková. Trenér Filcsák.