FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Jedenácté a dvanácté kolo juniorské ligy florbalistek se o uplynulém víkendu odehrálo v Rokytnici v Orlických horách. Jičínský tým nakonec sehrál jen jediný zápas, druhý soupeř ze Světlé nedorazil a jeho neúčast budou řešit patřičné instituce florbalové unie. V odehraném utkání potvrdily jičínské hráčky roli favoritek a lepšícího se soupeře z Dobrého přehrály poměrně s přehledem. Vzhledem k tomu, že spolufavorit skupiny z Jablonného svoje utkání s týmem Dobrého nezvládl, povede jičínský tým tabulku soutěže i po vyrovnání počtu utkání.

Liga juniorek, skupina 4

KM automatik FBK Jičín – FBC Dobré 5:2 (2:0,1:2,2:0)

Střelecky se tentokrát v jičínském dresu prosadila jen útočná formace Kmošková-Kuželová-Fejfarová. Právě prvně jmenovaná, Adéla Kmošková, rozvlnila dvakrát síť soupeřek již v první třetině a udala tak utkání směr. Jičín poměrně v poklidu kontroloval vývoj zápasu. Dvakrát soupeřky snížily na rozdíl branky, jičínský tým ale obratem zvýšil tempo a odskočil opět na dvoubrankové vedení. Dvakrát se střelecky nemýlila Majda Fejfarová, jednu branku přidala i Naty Kuželová. V závěru zápasu si svoji premiéru v jičínském dresu odbyla brankářka Aneta Nosková. Všechny tři úspěšné jičínské střelkyně vévodí kanadskému bodování celé soutěže.

Góly Jičína: Kmošková 2, Fejfarová 2, Kuželová.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská, Nosková - Ziegelheimová, Čelišová, Nováková, Molíková - Egrtová, Filcsáková, Pěničková - Kmošková, Kuželová, Fejfarová, Trenér Filcsák

Napsal Miloš Chlumský

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top