FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Po domácím turnaji, kteří mladí hoši florbalového klubu Jičín vyhráli, následovalo 7. kolo Ligy starších žáků v Hradci Králové. V úvodním boji nastoupili proti FBK TJ Svitavy, výhru 4:2 dirigoval z brankoviště výborně chytající Ondra Svoboda, střelecky se prosadili Tomáš Typlt 2x, Adam Sucharda a Tomáš Ouhrabka. FBC Dobruška (0:7) a Hradecké áčko (2:10) byli nad síly jičínských hráčů, poslední duel o třetí místo odehráli proti FbC Hradec Králové B. Hned v jeho úvodu se dostali domácí do dvoubrankového vedení, jenže borci KM automatik FBK Jičín již několikrát v sezóně ukázali, že se umí kousnout a do utkání "vrátit". Rychlé góly Honzy Kuncíře a Tomáše Ouhrabky to potvrdily, druhý poločas tak začínal za stavu 2:2.Krásná divácká kulisa pak viděla velmi dramatický závěr, ve kterém nejprve svou třídu ukázal Tomáš Ouhrabka - 3:2. V čase 21:18 pak Hradec vyrovnal, následně po buly časomíra ukrojila pouze 5 sekund a Filip Stránský vstřelil vítězný gól! Trenér Pavel Ouhrabka opět své hráče pochválil, nicméně zdůraznil, že hráči vidí rozdíly proti absolutní elitě (Hradec A a Dobruška skoro celý ročník hrají 1. výkonnostní koš) a musí neustále pracovat. Následující turnaje odehrají v Hořicích (3.3.) a 17.března na domácí palubovce ve sportovním areálu.
Sestava: Ondřej Svoboda, David Chalupa - Oliver Šulc, Tomáš Ouhrabka, Adam Chalupa, Jan Kuncíř, Jaroslav Mach, Adam Florian, Matěj Jína, Lukáš Patzelt, Petr Szturc, Adam Sucharda, Daniel Valeš, Tomáš Typlt, Filip Stránký
Trenéři Pavel Ouhrabka, Jiří Kuncíř, Ladislava Špíglová

Není k dispozici žádný popis fotky.
Napsal Martin Petrgál
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top