FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Pojďme si připomenout poslední výjezd této úspěšné florbalové kategorie. V prvním klání nedali šanci FBŠ Všestary, výsledek 1:7 ve prospěch KM automatik FBK Jičín trefili Typlt 2x, Ouhrabka 2x, Stránský 2x a Mach 1x. Poté nastoupili dá se říct již tradičně proti celku FBC Dobruška. Vyrovnaný zápas a pěkný florbal vrcholil v posledních minutách. Jičín držel vedení 2:1, pak však soupeř vyrovnal a čtyři minuty před koncem šel do vedení. Navíc dostal výhodu přesilové hry. Jenže slovo si vzal Tomáš Ouhrabka a ukázal, proč byl zvolen nejlepším hráčem nedávných regionálních výběrů. Zasloužené vyrovnání a končené skóre 3:3 (Ouhrabka 2x, A. Chalupa).Třetí duel proti FbK Svitavy nezačali žáci nejlépe a hned po dvou minutách prohrávali 1:2. Střelecky disponovaný Tomáš Typlt však vyrovnal a těsně před koncem trefil důležitou branku opět Tomáš Ouhrabka - 3:2 byl nakonec konečný výsledek. Posledním protivníkem byl supersilný FBC Titáni Pardubice - Oficiální stránky klubu. Úžasný florbal, který se musel líbit, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, štěstí v rozhodujících momentech se přiklonilo na stranu Pardubic, nicméně i po prohře 5:6 (2x Typlt, 1x Badzo, 1x Patzelt, 1x Šulc) si jičínští vysloužili pochvalu svých trenérů. Hlavní kouč Pavel Ouhrabka byl spokojen s nasazením a bojovností po celý den, nyní již připravuje svůj celek na domácí boje v neděli 17.3. od 9.00 ve sportovním areálu.

Na obrázku může být: 1 osoba, dítě a záběr zblízka