FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

KM automatik FBK Jičín – Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:0 (1:0,2:0,4:0)

Druhý zápas, hraný v odpoledních hodinách za výraznější divácké podpory přinesl ze strany Jičína pohledný florbal s řadou šancí. Útočnou hrou se prezentoval i velmi kvalitní soupeř, jehož některé hráčky startují i v druholigovém týmu dospělých. O to víc těší předvedená hra i výsledek. Dramatická první třetina přinesla jedinou branku v deváté minutě z hole Naty Kuželové. Neuplynula ale ani půlminuta a po faulu jičínské obrany dostal soupeř příležitost na trestné střílení. Domácí gólmanka Terka Chlumská ale samostatný nájezd vychytala a příležitost na vyrovnání Rtyni zmařila. Jičínský tým postupně přidával na obrátkách a po gólech Majdy Fejfarové a Naty Kuželové posílil ve druhé třetině naději na další bodový zisk.

Závěrečná třetina přinesla pohledný florbal s šancemi na obou stranách. Zatímco jičínská brankářka udržela čisté konto, do branky Rtyně zamířily ještě 4 projektily z holí domácích hráček.

Góly Jičína:Kuželová 4, Kmošková, Fejfarová, Nováková.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská – Ziegelheimová, Čelišová, Molíková, Nováková- Fejfarová, Kmošková, Kuželová, Kleistnerová,, Kuhnová, Egrtová ,Pěničková, Klimešová. Trenér Filcsák.

Napsal Miloš Chlumský

twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top