FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Poslední perioda byla reklamou na florbal - souboje, rychlé kombinace, krásné góly, nechybělo nic. Již po minutě a půl střelecky disponovaný Valky zkompletoval hattrick a následně se trefil hrající trenér a kapitán Michal Schreier - 3:5. Honza v bráně dále čaroval a šlo jen o to udržet nervy. KM automatik FBK Jičín však závěr odehrál velmi zkušeně po gólech Jana Štála a Franty Nováka to bylo 3 minuty před koncem 3:7. Lehká korekce Náchoda ještě "vyprovokovala" Tomáše Valkouna ke čtvrtému zářezu, který potvrdil výhru Jičína 8:4.
Branky plus asistence FBK: Valkoun 4+0, Novák 2+1, Štál 1+1, Schreier 1+1, Sytný 0+2, Klamrt 0+1.
Po udolání největšího soupeře bylo ještě potřeba razítko na titul Mistr královéhradeckého kraje v podobě povinné výhry nad FBC Trutnov. Hotovo bylo již po šesti minutách, když Jičín vedl 5:0. Totální válec a dominance na míčku - konečné skóre 17:1. Neuvěřitelnou produktivitou se předvedl Jan Klamrt, který probral celkem 10!!!kanadských bodů za 2 góly a 8 přihrávek. Střelecky se prosadil skoro celý tým, který po závěrečném hvizdu mohl slavit vítězství v celé soutěži.
Klamrt 2+8, Valkoun 3+3, Novák 3+0, Matys 2+1, Haken 2+1, Taneček 2+0, Sytný 2+0, Dlouhý 1+1, Kabelka 0+2, Štál 0+1.
Nyní se muži soustředění na poslední turnaj, aby soutěž uzavřeli s dechberoucí bilancí 22 zápasů = 22 vítězství. A pomalu se mohou připravovat na regionální ligu, ve které se jim povede jak?
Sestava: Matěj Kraušner, Jan Kraus - Michal Schreier, Daniel Taneček, Jan Klamrt, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, Tomáš Matys, František Novák, Jan Štál, Petr Dlouhý, Marcel Jeřábek, Ondřej Kabelka, Patrik Sytný.