FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Na obrázku může být: 2 lidé, stojící lidé
Florbalový region Královéhradeckého a Pardubického kraje
 

Připravili jsme si pro Vás pozvánku na školení rozhodčích. Pokud Vám tedy není jedno co se děje na hřišti, máte smysl pro fair play a chuť se vzdělávat, je tento článek přímo pro Vás!

Školení první části celostátních rozhodčích proběhlo již minulý víkend v Brně a my Vám dáváme možnost přidat se k mužům a ženám na našem regionu, kteří se rozhodli účastnit se zápasů tak trochu z jiné strany.

Pokud je Vám tedy alespoň 15 let, máte zájem o velmi zajímavě placenou víkendovou brigádu, baví Vás florbal a chcete porozumět pravidlům, neváhejte se přihlásit na některé z úvodních rozhodcovských školení, která se uskuteční v termínech 14.9., 21.9. a 29.9. v Hradci Králové. Do svých řad přijímáme i maminky a tatínky, kteří si mohou vyzkoušet náš populární sport přímo z hrací plochy, namísto nepohodlných sedaček v hledištích.

V případě zájmu se obracejte prosím na regionálního supervizora rozhodčích Aleše Jansu, případně na neoficiální stránky http://rozhodci.net/skoleni_a_seminare.htm, kde najdete veškeré podrobnosti ke všem vypsaným školením na našem regionu.

twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top