FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Výstup na zastávce Turnov město pak odstartoval cca 5 km pochod směr Hlavatice, Valdštejn, Sedmihorky. Děti měli po cestě dost úkolů, všímat si a zapisovat "zajímavé věci", sbírat odpadky, no a nakonec houbařit. Kdybychom je nechali sbírat houby, než všechny seberou, tábor by se natáhl na 14 dní. Přišli by tak o skákání na obřích trampolínách a odjezd autobusem na oběd. Po něm se vydali účastníci táboru na hřiště pod kopcem Čeřovka, kde měl hlavní slovo střelmistr Joska Pařík, který vytvořil pro všechny úžasnou střelnici. Všichni si mohli vyzkoušet vzduchovku, velkou kuš, mini kuš, pro "nestřelce" pak bylo zajímavé pískoviště s atrakcemi. Všichni byli odměněni na závěr odměněni ledovou pochoutkou, kterou zařídil pohotově Michal Zikmund. Středeční den byl věnován soutěžím, hrám, tvrdému drilu, vše v halovém prostředí. Dětem se nejvíce líbil projekt Pavči Droznové, rozcvičení ve tmě. Půlhodina s baterkami opravdu připomínala hvězdné války, ten smutek, když se rozsvítilo, nejde nijak popsat. Stihlo se toho opravdu hodně, jelikož jsme florbalový klub, tak po obědě proběhl turnaj - ano - s florbalkami v ruce. Už při něm se ale děti těšili na postupné vyvrcholení celého týdne. Ve čtvrtek se totiž jelo do "dětského ráje", zábavního parku Mirákulum. To asi nemá cenu popisovat, pokud si však mladé naděje florbalu myslely, že bude v pátek nuda..... A ta nebyla!!! Plánovaný vrchol týdne začal tréninkem JUDA pod dozorem Richarda Jedličky, Ríšo ještě jednou díky. Po něm regenerace nebo spíš řádění opět v Aquacentru, po obědě díky Dáše Kubů naprosto úžasná exkurze u hasičů a šlo se do finále. Diskotéka s kouřovými efekty od Saši Petra, pamlsky od mistra grilu Libora Exnara, dárky, lépe řečeno obří hromada dárků od Romana Havelky, Dáši Kubů, rodiny Kupců, rodiny Mikolášových, Aleše Filipa, Petra Pluhaře, Josky Paříka, Katky Rozsypalové a .... byl konec, u někoho i slzavý. Za pět dnů se vytvořilo hodně příběhů, moc moc nových kamarádství, propojení mladších se staršími atd. Jak nazvat výstižně tábor jedním slovem? Děti poradíte? Tak prý MEGAMEGABOŽÍ! 

Z pozice hlavního vedoucího bych chtěl hrozně moc poděkovat všem zmíněným osobám v článku za pomoc, nejvíce pak Joskovi Paříkovi, Michalu Zikmundovi, Liboru Exnarovi - protože obětovali svůj volný čas, vzali si dovolenou a věnovali se celkem 33 dětem!

Tak zase za rok, budeme se těšit, za KM automatik FBK Jičín sepsal Martin Petrgál.

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top