FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Juniorky opět zabodovaly naplno a usadily se pevně v čele 2.ligy. Nejprve přetlačily Svitavy 6:3, stav 5 minut před koncem byl vyrovnaný 3:3, trenérka Markéta Kosová si vzala timeout - geniální tah a rychlé 3 bomby od Radky Korbelářové, Naty Kuželové a Sabiny Hohberg rozhodly o 3 bodech pro Jičín. Druhý zápas proti Dobrušce byl přímým soubojem o první místo. Bechderoucí přestřelka v první polovině střetnutí = 23.minuta 6:6. Pak se však rozjel rotační kulomet jménem Simona Korbelářová. Vstřelila celkem 7 gólů!!!, přidala se k ní sestra Radka se 3, Naty dala 4 banány, po jednom pak Tereza Klimešová a Adéla Kmošková. Celkové skóre 16:7, jasný a zasloužený první flek v tabulce!

Na obrázku může být: 14 people, smějící se lidé, stojící lidé