FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

K druhému turnaji zajížděli mladší žáci Rumcajsové, hrající systém 5+1, do haly v Chlumci nad Cidlinou. Přes menší potíže s organizací turnaje pořádajícího celku bylo vše nakonec úspěšně odehráno. K prvnímu zápasu nastoupily naše naděje proti týmu FbK Orlicko-Třebovsko. Vyrovnaný zápas se přeléval z jedné strany na druhou a na konci se radovali naši kluci po výhře 7:6. Branky: Kunt 2, Chalupa 2, Zikmund 2, Povr. Hned v následném zápase jsme se postavili soupeři z FTC Vysoké Mýto, ze začátku jsme tahali za kratší konec a nakonec z toho byla prohra 2:4, když obě branky vstřelil talentovaný Adam Chalupa. Třetím a posledním protivníkem byl domácí celek FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou. Začátek byl jak z hororu. Po pár desítkách sekund byl stav 0:3 a tým zralý na ručník. Rychlý timeout a domluva hráčům zabrala, těžiště hry se přesunulo na polovinu Chlumce. Do poločasu se podařilo snížit na 3:5. Hned po pauze však přišel gól na 3:6 a oslabení. V něm šlo do hry to nejlepší, co FBK Jičín má a ve čtyřech se klukům podařil skvělý zámek proti 5 protihráčům hrajícím bezradnou přesilovku. Výsledkem tohoto oslabení bylo snížení na 5:6. Bohužel zbytečnou nekoncentrovaností kluci rychle inkasovali, závěrečný nápor a snížení na končených 6:7 už na prohře nic nezměnilo. Branky: Chalupa 2, Povr 2, Zikmund 2.

I přes dvě prohry se obraz hry proti minulému turnaji určitě zlepšil, na většině hráčů jsou vidět pokroky, na tréninku makají, jen tak dál. Kluci si za bojovnost a nasazení určitě zaslouží pochvalu, kterou od trenéra Michala Zikmunda na konci turnaje obdrželi.

Sestava: Martin Janda - Michal Kunt, Matěj Drahoňovský, Šimon Klouček, Dušan Markl - Adam Chalupa, Tadeáš Povr, Petr Kubů, Tonda Zikmund, Tadeáš Runčík, Hynek Táborský, Tomáš Martínek, Jan Martínek, Martin Pekař, Patrik Zeman.

Napsal Michal Zikmund

Na obrázku může být: 7 lidí
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top