FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Trenérka jičinských juniorek Markéta Kosová domluvila svým svěřenkyním přátelský zápas se třetím týmem extraligy juniorek Florbal Chodov. Pro duel hraný v Praze nebyly k dispozici sestry Korbelářové, řady KM automatik FBK Jičín zesílily 3 hráčky do pole a 1 brankářka z FBC Dobruška. Samotný mač měl v první dvacetiminutovce jasného vládce, domácí se utrhly do vedení 5:0. Od druhého dějství se hostující plejerky uklidnily a přicházely i šance. I tento úsek hry však ovládl Chodov v poměru 3:0. Poslední třetinu Jičín přeci jen srovnal hru a tlačil se do šancí. V brance dostala důvěru pro poslední periodu Baruš Hachová a vedla si skvěle! V koncovce se však FBK trápilo, jedinou úspěšnou střelkyní byla Adéla Kmošková. 3.třetina skončila lichotivým výsledkem 1:1, celková prohra 9:1 však ukázala jasný rozdíl mezi top celkem juniorské extraligy a týmem hrající druhou juniorskou ligu. Děvčata Jičína dostala velmi cennou lekci a vědí, že musí makat, makat, makat. A děkujeme rodinným příslušníkům hráček plus ženám extraligového celku za podporu v hledišti. Markéta Kosová pak ještě na hale dojednala odvetu, budeme se těšit. Po skončení utkání proběhly ještě samostatné nájezdy, které skončily 2:2. Za celek KM automatik se trefily Majda Fejfarová a Terča Nováková. Děkujeme Chodovu za pozvání!

Na obrázku může být: 28 people, people smiling