FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V domácím prostředí se představili starší žáci, jejich florbalová liga se v regionu HK + Pardubice hraje košovým systémem. Celkem 32 celků je rozděleno do sedmi skupin, po každém turnaji vždy vítěz postupuje do vyššího koše, poražený do dalšího turnaje sestupuje níže. Mladí hráči Jičína se drží těsně pod "jedničkou", ve sportovním areálu na ně čekali 4 těžcí soupeři.
KM automatik FBK Jičín - FBC Dobruška 2:4
První duel byla na hráčích patrná nervozita, přeci jen před zraky svých blízkých a před slušně zaplněnou halou nehrají často. Navíc Dobruška potvrdila svou kvalitu, využívala v soubojích jasnou fyzickou převahu. Přesto se žáci nechtěli vzdát a dřeli až do konce, body však v tomto duelu byly vysoko.
Adam Sucharda 1+0, Petr Szturc 1+0
KM automatik FBK Jičín - FbK Orlicko-Třebovsko 2:3
I přes rychlý inkasovaný gól se se domácí rychle dostali do utkání a byli lepším týmem. Nedařila se však koncovka, šancí bylo dost, ani přes drtivý tlak Jičín porážku odvrátit nedokázal. Vysloužil si však potlesk, kvalitnímu soupeři byli opravdu více než vyrovnaným soupeřem (Orlicko nakonec celý turnaj vyhrálo bez ztráty bodu a postoupilo do 1.koše).
Tonda Zikmund 1+0, Jakub Holý 1+0, Adam Chalupa 0+2
KM automatik FBK Jičín - FbC Sokol Předměřice n/L. 6:2
Neoblíbený protivník čekal ve třetím utkání. Trenéři však naordinovali účinnou taktiku, hráči konečně oklepali poslední zbytky nervozity a úsměvy nešetřili již před úvodním hvizdem. A začali dávat branky! Dominantní týmový výkon, kterému nebylo (snad kromě jedné minuty) co vytknout. Kapitán Petr Szturc pak mohl vyzvat spoluhráče k vítězné děkovačce.
Petr Szturc 1+2, Jakub Holý 2+0, Adam Chalupa 1+0, Matěj Jína 1+0, Pavel Rulc 1+0, Tonda Zikmund 0+1, Lukáš Patzelt 0+1, Matyáš Filip 0+1
KM automatik FBK Jičín - SOKOLI Pardubice B 4:4
Adam Chalupa 1+0, Tonda Zikmund 1+0, Jakub Holý 1+0, Petr Szturc 1+0, Matěj Jína 0+1, Vojtěch Linhart 0+1
Euforii z vítězství a skvělého výkonu si přenesli hráči Jičína i do posledního duelu, rychlé vedení 2:0 však tým ukolébalo a i přes burcování trenéry a diváky se malinko "zasekli". Pardubice vyrovnali na 2:2 a čekalo závěrečných 10 minut. Dramatická podívaná trvala do posledních vteřin, konečná remíza posunula celek z města pohádky na 3.místo turnaje druhého koše. Hráči si vyslechli pochvalu za předvedené výkony a dále budou tvrdě pracovat na svém sportovním vývoji. Závěrem klub FBK Jičín děkuje skvělým divákům a pořadatelům za pomoc, především Davidu Chalupovi, Aleši Filipovi a Marku Slavíkovi. Děkujeme!!!

Sestava: Matěj Slavík, Karel Pažout - Daniel Valeš, Michal Kunt, Adam Sucharda, Matyáš Filip - Petr Szturc, Adam Chalupa, Matěj Jína, Tonda Zikmund, Lukáš Patzelt, Vojtěch Linhart, Pavel Rulc, Jakub Holý
Trenéři Michal Zikmund, Martin Petrgál, Michal Schreier (na turnaji nepřítomen kvůli turnaji mužů v Náchodě).

Na obrázku může být: 5 people, people playing sports a basketball court
Napsal Martin Petrgál
twitter share

 

 

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top