FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Muži FBK Jičín 30 utkání bez prohry!
 
V dalším pokračovaní regionální ligy se nováček této soutěže KM automatik FBK Jičín vydal do Náchoda, kde čelil domácím borcům a Dvoru Králové. Chtěl natáhnout svou úžasnou sérii bez prohry, avšak hned v prvním utkání (proti Dvoru) měl namále. Oslaben o Honzu Štála nechytil začátek utkání, brzy prohrával 0:2. Naštěstí přišlo střelecké obrození super střelce loňské sezóny Tomáše Valkouna, který 2 slepenými góly vyrovnal. Oba celky se přetahovaly o výsledek až do konce, výsledná remíza 8:8 nepotěšila ani jeden tým.
Branky a asistence FBK: Tomáš Matys 1+3, Tomáš Valkoun 3+0, Jan Klamrt 0+3, František Novák 2+0, Petr Dlouhý 1+1, Marek Hubaček 1+0, Michal Schreier 0+1.
Druhý mač proti domácímu celku se v první třetině podobal tomu předchozímu. Preciznost v obraně nechal Jičín nejspíše ve sportovním areálu, na začátku třetí třetiny vedl Náchod 6:5. Pak však během 10 sekund hosté otočili. Nejprve se trefil nejproduktivnější muž soutěže Tomáš Matys, v čase 33:33 se prosadil po nahrávce kapitána Michala Schreiera (hrajícím s číslem 33) Ondra Kabelka. Klid do koncovky to však ještě nepřineslo, Náchod během dvou minut provedl další zvrat, v čase 36:24 vedl 8:7. Šílenou přestřelku rozhodl hattrickem během 6 minut Petr Dlouhý, celkem zaznamenal v duelu 5 branek! Konečná výhra 12:9 a ofenzivní smršť potěšila diváky, FBK Jičín díky remíze a výhře natáhl neporazitelnost na fantastických 30 zápasů! Přezimuje na lichotivém 2.místě tabulky (má ještě 2 zápasy k dobru). Kaňkou turnaje bylo zranění Bobeše Plíška, snad to nebude nic vážného, přejeme brzké uzdravení. Další zápasy čekají muže až v roce 2020.
Branky a asistence FBK: Petr Dlouhý 5+1, Tomáš Matys 2+4, Ondřej Kabelka 2+1, Tomáš Valkoun 2+0, Michal Schreier 1+1, František Novák 0+1, Marek Hubaček 0+1, Marek Pech 0+1, Vojtěch Haken 0+1. 
Sestava: Jan Kraus, David Bret - Michal Schreier, Jan Klamrt, Marek Pech, Vojtěch Haken - Tomáš Matys, Petr Dlouhý, Ondřej Kabelka, František Novák, Tomáš Valkoun, Marek Hubaček, Bobeš Plíšek.
Napsal Martin Petrgál
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top