FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V neděli, 19.1. jsme s jičínskými elévy absolvovali další ze série turnajů, tentokrát ve sportovní hale v Chlumci nad Cidlinou. S každým turnajem máme větší a větší radost z pokroku, který "naši" kluci dělají a v jak vysokém počtu na turnaje jezdí! Poděkování patří v tomto ohledu i Vám, rodičům a příbuzným, kteří kluky na turnaje doprovázíte! Kluci mají v našich očích obrovský respekt za výkony a přístup, který k zápasům mají.

Mnohdy, a včera tomu nebylo jinak, to mají velice těžké, když nastupují proti soupeřům, kteří i naše nejvyšší hráče převyšují o hlavu a jsou většinou o rok až dva starší. Velmi dobře si tyto rozdíly uvědomujeme a vnímáme je jako trenéři i jako rodiče. Snažíme se kluky motivovat k tomu, aby podávali nejlepší výsledek sami za sebe a svůj tým a nevzdávat se jen proto, že je soupeř větší. Nekoukáme na to, jestli jsme dostali 5, 7 nebo 10 gólů, ale jestli byly v zápase chvíle, kdy jsme byli lepší než soupeř nebo kdy se nám povedla nějaká dobrá akce. O to lepší pocit máme, když se nám podaří takového soupeře "porazit". Zvítězit však musí vždy dobrý pocit a radost ze hry.

Pevně věříme, že si kluci z turnajů odváží jen ty pozitivní momenty a že je hra baví !!!

Trenéři Jan Fink a Mirka Chalupová.

Na obrázku může být: 18 people, people smiling
Napsal Jan Fink
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top