FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Dorostenci odehráli další turnaj v Náchodě, v prvním utkání se proti nim postavil celek FBC Hvězdy Česká Skalice. Jasný průběh celých 45 minut, po třetinách 5:0, 5:0 a 4:1 si KM automatik FBK Jičín připsal výhru 14:1. Prostor na hřišti dostal celý kádr, v brance nastoupil David Chalupa, který měl 16 zákroků, jeho protivník 56! Druhý mač proti FBC SION - DDM Nová generace (Hradec Králové) byl zpočátku vyrovnaný jak herně, tak výsledkově. První perioda skončila 2:2, v té druhé se začali více prosazovat kluci z města pohádky. Průběžné skóre 4:3, čekala se dramatická poslední třetina. V té už však přišla totální dominance Jičína, šest branek pro soupeře bylo ještě milosrdných. Výsledek 10:3, 6 bodů do tabulky a spokojenost trenéra Pavla Ouhrabka s předvedeným výkonem. Střelcem dne byl Tomáš Typlt, který explodoval hlavně v druhém duelu pěti góly!!!, celkem zapsal bilanci 7+4.
Sestava: David Chalupa, Dominik Hamšík - Adam Florian, Ondřej Svoboda, Vojta Svoboda, Jakub Dušek, Tomáš Ouhrabka, Jarda Mach, Matěj Jína, Adam Sucharda, Oliver Šulc, Petr Szturc, Adam Pazderník, Marek Badzo, Lukáš Chrpa, Tomáš Typlt.
Výsledky a tabulka na: https://www.ceskyflorbal.cz/so…/ostatni/3-liga-dorostencu-4…

Na obrázku může být: 1 person, eyeglasses a closeup
Napsal Martin Petrgál, foto Jakub Beneš
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top