FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Suverénní juniorky stále bez ztráty
Ve druhé lize juniorek se odehrál další turnaj v Jičíně. Vedoucí celek tabulky KM automatik FBK Jičín nejprve přejel FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší v poměru 15:3, 5 branek vstřelila Radka Korbelářová, hattrick daly také Naty Kuželová a Majda Fejfarová. Počet střel na branku 49 - 14. Pokud toto byl dominantní výkon tak na další utkání už nejde vymyslet přídavné jméno. Hráčky FTC Vysoké Mýto zaparkovaly od prvních sekund pověstný "Mourinhovův" autobus kolem velkého brankoviště a začalo dobývání. Střely, břevna, tyče, netrefené totální šance, to vše znamenalo velmi přijatelný průběžný stav po dvou třetinách, Jičín vedl "pouze" 5:1. Poslední třetina však byla třešničkou na dortu potvrzení ofenzivní síly a holky se předháněly, kdo nabídne divákům hezčí ofenzivní akci. Lahůdku dne nakonec vymyslely Naty Kuželová, která přihrávkou par excellence vybídla parťačku Adéla Kmošková k záseku do prázdné kasy. Konečné skóre 10:2 bylo pro Mýto velmi milosrdné, střely na branku 57 - 6! Dvě jasné výhry potvrdily suverénní vedení v tabulce stále bez ztráty bodu. Trenérka Markéta Kosová svým osobitým stylem však hráčky i přes jasné výhry nutí stále dále a více pracovat, nenechá je ani na minutku usínat na vavřínech. Připravuje je hlavně na nejtěžší - přechod do ženské kategorie.
Výsledky a tabulka na:
https://www.ceskyflorbal.cz/sout…/ostatni/2-liga-juniorek-4/
Sestava: Baruš HachováTerka Chlumská - Sára Čelišová, Nicol Trochová, Sabin Hohberg, Nikola Ziegelheimová, Terča Nováková- Majda Fejfarová, Naty Kuželová, Áďa Kmošková, Ema Dobiášovská, Simona Korbelářová, Radka Korbelářová, Šárka Egrtová
Trenérka Markéta Kosová

 

Na obrázku může být: 15 people, baskebalové hřiště
Napsal a foto Martin Petrgál
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top