FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V prosinci se naše přípravka pod vedením hlavního trenéra Přemysla Koloce představila i před domácím publikem v jičínském sportovním areálu a za bouřlivé atmosféry , kterou tvořili převážně rodiče , bojovala o nejlepší výsledky. Jičínský turnaj vyšel přímo na 5.12., tím pádem na konci turnaje nechyběl ani pan Mikuláš, který předával dětem sladké ceny a samozřejmě i dva hodní čertíci, kteří si nakonec žádného z florbalistů do pekla neodnesli.

Před Vánoci proběhl ještě vánoční trénink s cukrovím a rodiči, kdy se do hry s dětmi zapojili i maminky, tatínkové a sourozenci. Hrálo se v plném tempu a nasazení. Nakonec všichni odcházeli domů nadšení a spokojení. Děti dostaly za odměnu k Vánocům od jičínského klubu florbalové čepičky a malou sladkost.

Kromě této soutěžní přípravky se jičínský klub může pyšnit i malou mini přípravkou. Mini přípravku momentálně navštěvuje 20 dětí a pod vedením Katky Rozsypalové a Pavlíny Marksové se pomalu připravují na příští soutěžní sezónu.

Za poslední dvě sezóny zaznamenal jičínský klub vysoký nárůst hráčů, ale i hráček v mládežnických kategorií, a proto bychom chtěli poděkovat nejen hráčům a hráčkám, ale také všem trenérům, rodičům, kteří pomáhají na trénincích přípravek a někteří z tatínků hlavně skvěle plní funkce trenérů na turnajích.

Odkaz na fotogalerii přípravky: http://florbaljc.rajce.idnes.cz/

Sestava přípravky:

Drahoňovský Vašek, Franců Dan, Holeček Máťa, Holler Víťa, Houfek Marťas, Hůlková Domča, Chaloupský Kuba, Chalupa Áďa, Chalupa Kuba, Chládek Přéma, Choděra Kuba, Kolumpek Luky, Kolumpek Mára, Křelinová Míša,Kubů Péťa, László Domča, Lenděl Jáchymek, Letošník Péťa, Morávek Kuba, Nečas Filda, Posolda Tomík, Povr Táda, Runčík Táda,Semík Honzik, Srbová Áďa, Valenta Ondra,Vávra Vojta, Veigert Tom, Vondráčková Violka, Zapadlo Pepa, Zeman Páťa

Trenér: Koloc Přemysl

Asistenti: Rozsypalová Katka, Křelina Jiří, Kolumpek Lukáš, Valenta Radek, Nečas Jaroslav

KR

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top