FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

S jasným cílem odjížděli starší žáci KM automatik FBK Jičín do Litomyšle, kde chtěli ovládnout 4 utkání a postoupit tak zpět do 3.koše Krajské ligy HK+Pardubicko. A jak se jim dařilo? První duel proti domácím se nesl malinko v nervózním duchu, hráči Litomyšle navíc dali 2 rychlé branky. Kluci Jičína však pomalu získali jistotu a začali předvádět florbal, který umí. Stav utkání otočili a přes šťastné vyrovnání dovedli zápas do vítězného konce 4:3, když rozdílový gól trefil Adam Chalupa. Následující utkání s Pardubicemi bylo jasné od začátku do konce, střelecky se dařilo Lukáši Patzeltovi (4 góly), 2x se při své premiéře ve florbalových soutěžích prosadil Vojtěch Sobotka. Třetí mač dne však přišlo kruté vystřízlivění, hráči neplnili pokyny, prohrávali hodně osobních soubojů a s Hradcem rupli 3:6. Hráči pak silou vůle přetlačili Lanškroun 4:3, jejich zklamání však bylo hmatatelné. Jenže vítězství v turnaji a cílený postup nakonec přišel! Na zpáteční cestě se žáci dozvěděli výsledek posledního utkání turnaje, Pardubice nečekaně obraly Hradec a tím poslaly FBK Jičín do třetího koše. Euforie v autubusu se nedá popsat, i přes dosažený cíl však trenérský triumvirát Michal Zikmund, Michal Schreier a Martin Petrgál (na turnaji nepřítomen) ví, že s týmem musí dále pracovat. Další turnaj, tentokrát tedy ve 3. výkonnostím koši, se odehraje 8.března v Hradci Králové.
Sestava: Matěj Slavík - Matyáš Filip, Michal Kunt, Adam Sucharda, Daniel Valeš - Petr Szturc, Adam Chalupa, Martin Řežba, Vojtěch Sobotka, Vojtěch Linhart, Antonín Zikmund, Lukáš Patzelt.

Na obrázku může být: one or more people , people playing sports a basketball court
Napsal Martin Petrgál
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top