FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Revoluční 863, 506 01 Jičín | IČO: 26536781 | č. ú: 78–8507470227 / 0100 KB

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Jarní výzva FBK Jičín - vyrazíme na olympiádu do TOKIA!
Start v pátek 26.března
 
Největší sportovní svátek světa se blíží, olympijské hry! Hostitelem bude Japonsko, olympijský oheň vzplane v hlavním městě Tokiu. A my se chceme také (alespoň virtuálně) zúčastnit! Zajímalo by nás, za jak dlouho jsme schopni společnými silami, jako FBK Jičín, dorazit do země 4 ostrovů? Vzdálenost mezi naším městem a japonskou metropolí je 12 582 km. Nemusíme všichni stejným způsobem, na olympiádě je možnost různých druhů sportů, stejně jako ve výzvě - někdo může jít, běžet, jet na kole, na koloběžce (výkony na elektrických zařízeních prosím neposílat, platí pro kolo i koloběžku), in-line bruslích, plavat (otužování) a další... A samozřejmě můžeme sporty kombinovat, klidně i v jeden den. Pojďme zkusit urazit společnými silami cestu co nejrychleji a ukázat sílu florbalového klubu Jičín!!!
Kilometry hlaste trenérům (otužování ve venkovních vodách - po krk 1 minuta = 1 km), kteří budou výkony zapisovat do tabulky. Nejsou žádná minimální omezení, jen by mělo jít o cílenou sportovní aktivitu (nikoliv cesta do práce, do obchodu, apod.). Hrajeme všichni fair-play. Průběžné výsledky budeme zveřejňovat na našem facebooku a instagramu, plus také na webových stránkách (ty jsou v současnosti v rekonstrukci). Samozřejmě budeme rádi, když své výkony budete sdílet i na svých profilech s odkazem na FBK Jičín. Budeme rádi, když se zapojí rodinní příslušnicí, kamarádi, fanoušci FBK - jejich výkony při cestě na olympijské hry započítávat oficiálně nebude, ale jejich výsledky rádi zapíšeme do speciální kategorie - a případně odměníme. Ať nám to jde stejně jako v lednu, MAKÁME SPOLU!!!
P.S.: Určitě budou odměněni nejlepší borci v jednotlivých kategoriích. Pokud budeme v Tokiu extra rychle, dáme si i cestu zpět.
twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2020 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.

 

 

 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2021 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top