FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Další turnaj přípravky

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 27. 11. 2019 18:51

Naši nejmenší mají za sebou další turnaj. Přípravka kombinovaná s minipřípravkou (ti nejsou do soutěží přihlášeni) se tentokrát sešla ve vyšším počtu, trenéři Katka Rozsypalová a Joska Pařík tak mohli využít tyto hráče: Volšičková Anička, Volšičková Adélka, Rozsypalová Adélka, Novotná Kačka, Víchová Viktorka, Janatová Adélka, Žďárská Bája, Rozsypal Kubík, Zahradník Vašík, Jiránek Miky, Klaban Máťa, Vaňura David, Hlaváč Tomáš, Dufek Viktor a Vojta.

Na obrázku může být: 17 people, people smiling
Napsal Martin Petrgál

Sedm statečných (mini)přípravky

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 17. 10. 2019 17:44

Přípravku KM automatik FBK Jičín reprezentovali na prvním turnaji florbalový klub úplně ti nejmladší hráči a hráčky, věkem vlastně ještě kategorie minipřípravky. Sedm statečný dle slov svých trenérů zvládlo odehrát pět utkání, ve kterých vstřelili dokonce pár gólů a soupeřům se místy vyrovnali. Radost ze hry byla patrná, pochvalu si vysloužil celý tým.
Sestava: Áďa a Kuba Rozsypalovi, Miky Jiránek, Bája Žďárská, Kačka Novotná, Viktorka Víchová, David Vaňura.

Trenéři Katka Rozsypalová, Josef Pařík.

 
Na obrázku může být: 8 lidí, smějící se lidé

Přípravka už hraje soutěž!

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 2. 3. 2019 8:23

Florbalový boom v České republice stále pokračuje, nejinak tomu je i v jičínském regionu. Náš klub letos pro velký zájem přihlásil do královéhradecké ligy družstvo našich nejmenších - přípravku. Ta zatím nehraje na výsledky, trénuje jednou týdně pod dohledem trenérů Kateřiny Rozsypalové, Pavlíny Droznové, Mirky Chalupové, Josky Paříka a Jana Finka. A poctivě objíždí všechny turnaje 👍

Na obrázku může být: 13 lidí, smějící se lidé, baskebalové hřiště
Napsal Martin Petrgál

Mikulášský trénink přípravky

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 12. 12. 2017 18:21

6.prosince připravili trenéři přípravky pro své svěřence překvapení - na tréninku se ukázali Mikuláš, čert a anděl. Děti museli ukázat pár dovedností a nakonec všichni prováděli trestná střílení přímo na čerta! Svěřenci se pekla nezalekli a byli hodně úspěšní. Za odměnu pak dostali od Mikuláše a krásného andílka balíček s dárky. V galerii videí FBK Jičín VIDEA KLUBU jsou 4 snímky z povedeného mikulášského tréninku. Jejich přímé odkazy: Příchod čerta  Příprava na nájezdy  Nájezdy na čerta  Příprava na focení

Napsal Martin Petrgál

Skvělé tréninky přípravek!

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 19. 10. 2017 20:45


Florbalový klub v roce 2017 se ve větším měřítku věnoval vzdělávání trenérů, jejich kvalifikovanost se pak účastmi na školeních, seminářích a skládáním příslušných zkoušek promítá do kvality tréninků. Posledními úspěšnými držiteli trenérské licence se stali Jan Chalupa, Michaela Vacková a Libor Exnar. Již delší dobu v tomto druhém nejpočetnějším sportu v ČR dle registrovaných hráčů působí v Jičíně trenérky Kateřina Rozsypalová (za svobodna Kolumpková) a Pavlína Droznová (Marksová) u týmů mini/přípravka/elévky. 

Číst dál...

Úspěšná sezóna týmů přípravky

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 10. 5. 2017 9:55

Dne 30. 4. 2017 odehrály oba florbalové týmy jičínské přípravky poslední turnaj sezóny v Hradci Králové. Výbornými výsledky se opět prezentoval tým Cipísků, který vyhrál všech 6 zápasů. Cipísci zvítězili i v jičínském derby, když porazili Rumcajse. Také Rumcajsové na turnaji vyhráli většinu svých utkání.  

Uvedeným turnajem skončila oběma týmům úspěšná halová sezóna. Týmy v jejím průběhu odehrály 10 turnajů (každý tým přibližně 55 zápasů). Obdivuhodnou bilancí se mohou pochlubit hráči FBK Jičín Cipísci, kteří pouze jednou remizovali a ostatní utkání vyhráli. Výborně jim sekundovali i hráči FBK Jičín Rumcajsové, kteří rovněž většinu soupeřů porazili.

Číst dál...

Florbalová přípravka na palubovce

Kategorie: Přípravka
Zveřejněno: 3. 2. 2016 15:06

Letošní sezónu se zapojili do soutěžního koloběhu i malí florbalisté přípravky jičínského klubu FBK Jičín. Celkem 31 dětí navštěvuje tréninky jičínského klubu a účastní se několika turnajů dle rozpisu soutěže. Hráči i hráčky mají za sebou již pět turnajů, na kterých se za své výkony jako nováčci nemusejí vůbec stydět.

V této kategorii mají mít děti převážně radost ze hry, výsledky se nepočítají a žádné statistiky neevidují. Děti si pomalinku zvykají na turnajové prostředí, učí se sportovnímu chování, fair play hře, ale i samostatnosti. Na turnaje vyjíždějí vždy tři týmy naší přípravky, hraje se na malé hřiště v počtu 3 hráči + golman, a proto se zapojují i do trenérské funkce i někteří tatínci.

Číst dál...

twitter share

 

 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2019 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top