FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

MVP extraligy žen

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 16. 6. 2019 12:58

MVP EXTRALIGY ŽEN: DVĚ TAHOUNKY JIČÍNA STOJÍ PROTI CHODOVSKÉ LVICI

Obrázek ke článku
 

Anketa Florbalista sezony 2018/2019 přináší i kategorii, ve které hlasují samotné hráčky Extraligy žen. O titul MVP bojují jičínské florbalistky Anet Jarolímová s Gabrielou Žůrkovou a chodovská Martina Řepková. Držitelka ocenění Nejužitečnější hráčka sezony 2018/2019 bude vyhlášena při slavnostním galavečeru 21. června.

Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/mvp-extraligy-zen-dve-tahounky-jicina-stoji-proti-chodovske-lvici#sthash.nGbvVpto.dpuf

Fotogalerie 8.6.

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 14. 6. 2019 17:14

Moc děkujeme fotografům, kteří zdokumentovali slavnostní ukončení florbalové sezóny - Michalu Šukovi, jehož práci můžete stáhnout pod tímto odkazem, dále Radce Tobolkové, jejíž fota lze stáhnout zde.

Zhodnocení sezóny

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 12. 6. 2019 16:03

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiÅ¡těVážení členové FBK Jičín, milí rodiče, partneři klubu, fanoušci florbalu a vůbec celého sportu.

Další florbalová sezóna dopsala svou poslední kapitolu a stejně jako minulý rok si dovolím její zhodnocení. V úvodu musím nejprve moc poděkovat všem partnerům FBK Jičín, bez kterých by fungování klubu bylo skoro nemožné – děkuji tedy firmám KM automatik elektro s.r.o., KM FIRE, Zámecká restaurace, SPEDRO, Auto Kelly, Pivovar Svijany, Pivovar Rohozec, EXE sport, InterFlag, Continental, Ronal, SECO Industries, Kobit, Replac-BM, Agrotest, SZMJ, děkuji městu Jičínu a Královéhradeckému kraji.

Dále bych chtěl poděkovat svým spolupracovníkům ve Výboru FBK, Katce Rozsypalové, Miloši Chlumskému, Michalu Šukovi a Gabriele Žůrkové. Slovy se nedá popsat, kolik práce a času věnují florbalu. V neposlední řadě děkuji všem, kdo dělají nejtěžší práci na světě (navíc skoro zdarma) – trenéřinu. Můj obdiv mají Josef Pařík, Mirka Chalupová, Katka Rozsypalová, Pavlína Droznová, Jiří Křelina, Jan Chalupa, Lukaš Kolumpek, Radek Valenta, Michal Šuk, Libor Exnar, Míša VackováMichal ZikmundSára ČelišováŠárka Egrtová, Pavel Ouhrabka, Ladislava Špíglová, Jiří Kuncíř, Michal Šrája Schreier, Marek Filcsák, Markéta KosováGabriela Žůrková.

A nyní k samotnému souhrnu ročníku 2018/2019.

Číst dál...

Desatero pro rodiče a fanoušky

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 31. 5. 2019 10:50

Video ke shlédnutí zde

V sobotu 8.6. slavnostní ukončení sezóny

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 5. 2019 12:23

V sobotu 8. června od 9.00 proběhne ve sportovním areálu slavnostní ukončení florbalové sezóny.

Harmonogram akce: 9.00 - 12.30 - turnaj 3+1 v různých kategoriích včetně jeho vyhlášení, 12.45 - 13.15 - vyhlášení hráčů sezóny ve všech kategoriích, společné focení ceny bude předávat pan starosta JUDr. Malý a zástupci sponzorů, 13.15 - ??? volná zábava, dětská diskotéka. Po celý den budou k dispozici pro zodpovídání dotazů členové výboru a trenéři FBK Jičín. Budeme se těšit.

Sportovec města Jičína 2018

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 27. 3. 2019 7:48

Vyhlášení ankety Sportovec města Jičína se moc povedlo a náš klub byl velmi úspěšný! V kategorii dospělých 10.místo Veronika Samková, 6.místo Jan Štál, družstva 2.místo extraligový tým žen. V kategorii do 19 let 11.místo Šárka Egrtová, družstva 2. místo dorostenky/juniorky. V kategorii do 14 let 6.místo Tomáš Ouhrabka. Velká gratulace všem!!!

Na obrázku může být: 1 osoba, stojí
Na obrázku může být: 6 lidí, smějící se lidé, stojící lidéNa obrázku může být: 1 osoba, stojí
Na obrázku může být: uvnitř

Mladší žáci v Jičíně

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 2. 3. 2019 8:20

Svůj domácí turnaj odehráli mladší žáci. Talentovaní kluci předvedli svůj um, v této sezóně stále na menším hřišti s herním rozestavením 3 hráči v poli a jeden brankář (na dvou hřištích současně). Hlavní trenér Michal Zikmund (na fotce) odvádí skvělou práci, v posledních týdnech mu začali pomáhat nově vyškolené trenérky Sára Čelišová a Šárka Egrtová (na fotce). Jen tak dál 👍👍👍 Sestava: Leží zleva Filip Jakub, Slavík Matěj. Dole zleva Konečný Jakub, Kubů Petr, Zeman Patrik, Povr Tadeáš, Runčík Tadeáš, Vrabec Tadeáš. Nahoře zleva Fořt Jaroslav, Drahoňovský Matěj, Filip Matyáš, Zikmund Antonín, Řezba Martin, Holý Jakub, Janda Martin, Matrínek Jan.

Na obrázku může být: 17 lidí, smějící se lidé
 Napsal Martin Petrgál
 

Mgr. Miloš Chlumský oslavil 55 - gratulujeme!!!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 23. 2. 2019 16:19
Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, stojí a boty
Před zahájením 20. kola florbalové extraligy žen pogratulovala celá hala Miloši Chlumskému, který oslavil krásné 55. narozeniny! Dlouholetý funkcionář a trenér FBK Jičín působil ve funkci prezidenta klubu v letech 2010 - 2018. V současnosti stále jako člen vedení působí ve funkci sportovního manažera. Jeho pestrému florbalovému životopisu dominuje vybudování mládežnické struktury (hlavně v dívčích kategoriích), postup do extraligy žen (v současnosti se hraje pátá sezóna v řadě), přestup florbalové superstar Gabriely Žůrkové, dále jako ředitel a trenér Lepařova gymnázia v jednom dovedl své svěřenkyně k vítězství v celostátním superfinále středních škol. Další informace ohledně působení Miloše v klubu a zanechání jeho výrazného podpisu pod jičínský florbal naleznete na těchto webových stránkách FBK v sekci o klubu/historie klubu https://florbaljicin.cz/index.php…

I přes náročné zaměstnání ředitele gymnázia věnoval Mgr. Chlumský neuvěřitelné množství volného času rozvoji a zkvalitnění jíčínského florbalu, patří mu za to obrovské DÍKY!!!Na obrázku může být: 10 lidí, smějící se lidé, sportující lidé, baskebalové hřiště a boty

Žůrková a Jarolímová září v anketách!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 28. 1. 2019 21:49

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidéNa obrázku může být: textNejprestižnější anketa ve všech sportech, kdy si své nejužitečnější hráče volí samotní aktéři soutěže (MVP), poslala po první polovině ženské florbalové extraligy kapitánku a hrající trenérku Gabrielu Žůrkovou a nejproduktivnější hráčku soutěže Anet Jarolímovu na průběžnou "bednu"! 2. a 3. místo je tak velkým uznáním soupeřek a pěkným povzbuzením do vyvrcholení extraligy. Žůra navíc v trenérské kategorii drží prozatím senzační šesté místo!

Představujeme Františka Nováka

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 26. 1. 2019 11:24

Dlouholetým hráčem klubu je František Novák, aktuálně působící v kategorii mužů. Mimo sportovní kolbiště se zabývá komplexním finančním poradenstvím, je schopen zajistit sportovní úrazové krytí pro hráče jakékoliv kategorie. Aktuálně jeho služby využívá například hráčka extraligy žen Markéta Kosová, nebo sekretářka, trenérka a legenda klubu Kateřina Rozsypalová, či prezident FBK Jičín Martin Petrgál.

Rozhovor s Františkem ZDE

Nominace FBK na Sportovce města Jičína

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 15. 1. 2019 9:51

Družstva: FBK Jičín ženy A, dorostenky 2017/18, starší žáci

Jednotlivci: Veronika Samková, Jan Štál, Šárka Egrtová, Adam Pazderník, Tomáš Ouhrabka, Adam Chalupa.

V nominaci za florbalový klub Jičín do ankety Sportovec města byli zvolené celky a jména výše uvedené. Jejich úspěchy? Ženy v minulé sezóně obsadily historické 7. místo, v této se usadily na šesté příčce, bojují o třetí playoff v řadě a především dokáží hrát vyrovnané duely se všemi celky. Dorostenky v ročníku 2017/18 se probojovaly na mistrovství ČR a skončily celkově na 8. místě, v rámci středních škol pak v barvách Lepařova gymnázia ovládly dokonce celostátní superfinále! Starší žáci v minulé sezóně velmi mile překvapili postupem až do 2. výkonnostního koše, v této sezóně září ještě jasněji. 

Veronika Samková, odchovankyně klubu, stráží branku extraligového celku pátý rok v řadě jako jasná jednička. Jan Štál je oporou mužského týmu, který letos jasně míří za postupem do vyšší soutěže, zdobí ho velká rychlost a univerzálnost. Šárka Egrtová - obrovský talent jičínského florbalu, stále ještě v dorosteneckém věku září v juniorské soutěži. Adam Pazderník prvním rokem v dorostu ukazuje střelecké předpoklady a drží se v TOP5 tabulky snajprů. Tomáš Ouhrabka - kapitán starších žáků, v TOP 10 kanadského bodováni, čerstvě nejlepší hráč Výběru HK a Pardubického kraje! Adam Chalupa - talent, který nehraje s vrstevníky, věkově prvním rokem mladší žák nastupuje o kategorii výše.

Hlasovat lze na http://sportovec.jicin.cz/hlasovani.htm do 18.ledna!!!

twitter share 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top