FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Žůrková a Jarolímová září v anketách!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 28. 1. 2019 21:49

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidéNa obrázku může být: textNejprestižnější anketa ve všech sportech, kdy si své nejužitečnější hráče volí samotní aktéři soutěže (MVP), poslala po první polovině ženské florbalové extraligy kapitánku a hrající trenérku Gabrielu Žůrkovou a nejproduktivnější hráčku soutěže Anet Jarolímovu na průběžnou "bednu"! 2. a 3. místo je tak velkým uznáním soupeřek a pěkným povzbuzením do vyvrcholení extraligy. Žůra navíc v trenérské kategorii drží prozatím senzační šesté místo!

Představujeme Františka Nováka

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 26. 1. 2019 11:24

Dlouholetým hráčem klubu je František Novák, aktuálně působící v kategorii mužů. Mimo sportovní kolbiště se zabývá komplexním finančním poradenstvím, je schopen zajistit sportovní úrazové krytí pro hráče jakékoliv kategorie. Aktuálně jeho služby využívá například hráčka extraligy žen Markéta Kosová, nebo sekretářka, trenérka a legenda klubu Kateřina Rozsypalová, či prezident FBK Jičín Martin Petrgál.

Rozhovor s Františkem ZDE

Nominace FBK na Sportovce města Jičína

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 15. 1. 2019 9:51

Družstva: FBK Jičín ženy A, dorostenky 2017/18, starší žáci

Jednotlivci: Veronika Samková, Jan Štál, Šárka Egrtová, Adam Pazderník, Tomáš Ouhrabka, Adam Chalupa.

V nominaci za florbalový klub Jičín do ankety Sportovec města byli zvolené celky a jména výše uvedené. Jejich úspěchy? Ženy v minulé sezóně obsadily historické 7. místo, v této se usadily na šesté příčce, bojují o třetí playoff v řadě a především dokáží hrát vyrovnané duely se všemi celky. Dorostenky v ročníku 2017/18 se probojovaly na mistrovství ČR a skončily celkově na 8. místě, v rámci středních škol pak v barvách Lepařova gymnázia ovládly dokonce celostátní superfinále! Starší žáci v minulé sezóně velmi mile překvapili postupem až do 2. výkonnostního koše, v této sezóně září ještě jasněji. 

Veronika Samková, odchovankyně klubu, stráží branku extraligového celku pátý rok v řadě jako jasná jednička. Jan Štál je oporou mužského týmu, který letos jasně míří za postupem do vyšší soutěže, zdobí ho velká rychlost a univerzálnost. Šárka Egrtová - obrovský talent jičínského florbalu, stále ještě v dorosteneckém věku září v juniorské soutěži. Adam Pazderník prvním rokem v dorostu ukazuje střelecké předpoklady a drží se v TOP5 tabulky snajprů. Tomáš Ouhrabka - kapitán starších žáků, v TOP 10 kanadského bodováni, čerstvě nejlepší hráč Výběru HK a Pardubického kraje! Adam Chalupa - talent, který nehraje s vrstevníky, věkově prvním rokem mladší žák nastupuje o kategorii výše.

Hlasovat lze na http://sportovec.jicin.cz/hlasovani.htm do 18.ledna!!!

FBK Jičín hrál pro Apropo

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 6. 1. 2019 11:42

Těsně před Vánoci uspořádal klub FBK Jičín florbalové odpoledne, jehož cílem bylo získat co nejvyšší příspěvek pro Apropo - nezisková organizace pečující o postižené děti a jejich rodiny. Program zahájilo utkání mezi místními nadějnými juniorkami/dorostenkami a ženským B týmem, Pohodářkami. Duel plný pěkných akcí přeci jen ovládla zkušenost, vítězství "maminek" bylo zasloužené. Po valné hromadě pak Superfinálewoman přivítala na hřišti extraligové týmy KM automatik FBK Jičín a FbŠ Bohemians Praha, které doprovodili na hřiště zástupci dětských týmů FBK. Přímý souboj o 5. místo v tabulce nakonec v poměru 4:5 ovládl hostující tým, domácí doplatily na nevyužívání ani těch největších "loženek", několikrát doslova na hráčky zívala prázdná branka a nic... Přesto Jičínské drží průběžné šesté místo v extraligové tabulce. Vrchol dne však přišel těsně po závěrečném hvizdu, kdy k nastoupeným týmům se připojili i "klienti" Apropa a paní ředitelka Jitka Králová pak převzala šek na krásných 18 011 kč! Všem ještě jednou děkujeme za podporu.

Krásné Vánoce všem přeje FBK Jičín!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 23. 12. 2018 16:10

22.12. hrajeme pro APROPO!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 18. 12. 2018 8:30

V sobotu 22.12. se v jičínském sportovním areálu uskuteční charitativní florbalové odpoledne, info ve

 VIDEOPOZVÁNCE ZDE

Program dne:

14.00 přátelský zápas FBK Jičín juniorky - FBK Jičín ženy "B" Pohoda team
15:30 Valná hromada členů klubu
16:30 utkání 15.kola extraligy žen KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians

Nábor stále pokračuje!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 19. 11. 2018 16:59

Dorostenci kousek od senzace

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 10. 11. 2018 19:06

Dorostenci KM automatik FBK Jičín v letošní sezóně propojeni s FBC Lomnice skvěle bojovali na dalším turnaji Liberecké ligy. Po vítězství 4:3 nad druhým celkem tabulky Jabloncem sahali po bodech i v duelu s lídrem z Turnova. Svěřenci trenéra Michala Schreiera však v závěru smolně inkasovali, prohra 5:6 po skvělém a bojovném výkonu mrzela. Foto Martin Matušů - prezident a manažer lomnického klubu.


Sestava: Adam Podzimek - Vojtěch Svoboda, An Tran Hoang, Martin Kubánek, Jakub Zemánek, Matěj Bobek, Václav Kloz, Adam Pazderník, Lukáš Chrpa, Tomáš Kabelka.

Muži, dorost a starší žáci

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 10. 2018 8:51

V královéhradecké lize zatím válí muži KM automatik FBK Jičín, po čtyřech odehraných kolech mají 4 výhry a skóre 41:4! Vykročili tak pevně a jistě za svým cílem - postupem do vyšší soutěže. Dorostencům, kteří jsou spojeni s Lomnicí a hrají 2. dorosteneckou ligu v Libereckém kraji, se naopak bodové zisky "vyhýbají".

Ve vyrovnané soutěži se rychle rozkoukávají a premiérový ročník ve vyšší kategorii určitě brzy oslaví i vítězstvím. Ta naopak sbírají stále starší žáci, kteří ovládli další turnaj a dle bodového zisku jsou třetím nejlepším týmem soutěže (z 30 účastníků)!

Aktivace slevy u EXE SPORT

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 2. 10. 2018 14:19

Vážení členové FBK Jičín, každý hráč klubu má možnost využít zvýhodněných nákupů u firmy     EXE SPORT a to na pořízení nejen florbalového vybavení. Pokud chcete této možnosti využít, postupujte dle těchto jednoduchých pokynů:

Číst dál...

Florbalový nábor dívek

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 16. 9. 2018 10:01

twitter share 

  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj finančně podpořil
v roce 2018 vedle extraligového týmu žen
také mládežnická družstva florbalového
klubu FBK Jičín.


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top