FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Statistiky čtvrtfinále playoff extraligy žen

Kanadské bodování po čtvrtfinálových sériích extraligy žen - Jarolímová druhá, Kuchařová desátá. Další individuální úspěchy v této sezóně zapsaly hráčky KM automatik FBK Jičín. Pověst historicky nejproduktivnější plejerky playoff florbalové extraligy potvrdila proti Ivanti Tigers Florbal Anet Jarolímová, která byla v bodování po čtvrtfinálových bojích na druhém místě, tabulku střelkyň dokonce s Kapcovou opanovala. Nejvíce bodující obránkyní čtvrtfinále byla také jičínská hráčka, Nikola Kuchařová. Ta se dokonce umístila v celkovém TOP TEN.

Na obrázku může být: text
 

Reklama na florbal - playoff extraligy žen v Jičíně

Na obrázku může být: 3 lidé, sportující lidéDobojováno! Dámy KM automatik FBK Jičín ukončily jízdu florbalovou extraligou žen 2018/19 na domácí palubovce epochálními výkony. Z Prahy si několikanásobný mistr ČR Ivanti Tigers Jižní město přivezl náskok v sérii 2:0 a šel velice sebevědomě do duelu číslo 3. To však začaly lépe domácí, pěkně švihem pod víko se prosadila Kuchařová. Jičínské ženy byly pověstné v celé sezóně tím, že po vstřelené brance silnému soupeři dost rychle inkasovaly. "Nezklamaly", Tigers vyrovnaly po 14 sekundách. A za další 3 minuty šly do vedení, ve 12. minutě však pohotově srovnala Jarolímová. Trenérské pokyny a dlouhá příprava hrající trenérky a kapitánky Žůrkové se evidentně vyplácely, hlavně defenziva si "plnila".Chybičky však ke sportu patří a v situaci 4 na 4 ženy FBK inkasovaly na 2:3 - to se již psala druhá třetina. V krátké přesilovce dělovkou z první po nabídce Paulovičové srovnala "Žůra" a v polovině utkání se začínalo znovuKM automatik hnán skvělým publikem se dostal do vedení chytrým gólem Jarolímové, přesto po druhé třetině vedly ženy z Prahy, když se prosadily slepenými góly. Pravý playoff duel, jak zhodnotily obě trenérky v komentářích po jeho skončení, gradoval ve třetím dějství. Otřesená bojovnice Kosová vystřihla zajímavou fintu před brankářkou a vyrovnala. Opět rychlá korekce hostujících, ale Jičín hrál skvělý zápas. Další vyrovnání a hattrick Jarolímové - ve 44. minutě 6:6. V hale nebylo slyšel na půl metru, jak se senzačně fandilo (oboustranně), rachot pak ztrojnásobila Smetáková umístěnou střelou ze standardní situace - 7:6! Hráčky doslova padaly na hubu jak chtěly urvat vítězství, chybka v defenzivě však přišla a zkušený soupeř srovnal. Utkání spělo do prodloužení, když z ničeho Ivanti dává do poloprázdné na 7:8. Smolná prohra tak dala hráčkám v sérii mečbol, který mohly za necelých 24 hodin ve sportovním areálu proměnit.
KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Jižní Město 7:8 (2:2, 2:3, 3:3)
Po sobotě se (nejen) v restauračních zařízeních Jičína řešil skvělý výkon hráček ve 3. čtvrtfinále, převládaly však pesimistické názory, že dámy z města pohádky výkon nezopakují a dostanou "šišku". Částečně se zpětně pravda v těchto tvrzeních našla - hráčky výkon nezopakovaly, ale ještě ho vylepšily!!! Po nástupu s dětmi vedeném trenérem Jiřím Křelinou fanoušci obou táborů jakoby neodešly ani z haly a od prvních sekund navázaly na dechberoucí atmosféru z předešlého dne. Bum Bum, Jarolímová se Žůrkovou dostaly KM automatik FBK Jičín do dvougólového vedení, které však bohužel pražské hráčky smazaly během dvou minut. Veronika Samková pak držela svůj tým a předváděla nejlepší výkon v sezóně. Ani ona však nestačila na dorážku a po první třetině byl stav 2:3. Ve druhé třetině nejprve orazítkovala tyč Svobodová, následně svoji střelu pěkně schovala Šárka Chlumská (před utkáním převzala dárky a slavnostně se rozloučila se svou extraligovou kariérou, která čítala úctyhodných 107 bojů v základní části a 26 ve vyřazovacích), leč gólmanka Tigers zasáhla. Pak si vzala slovo nejproduktivnější obránkyně playoff Kuchařová a dostala Jičín do vedení.A bylo ještě veseleji, Žůrková opět prokázala svoji genialitu a rychlé ruce - 5:3 po dvou třetinách. Přestávkový program vyplnili skvělými vystoupeními tanečníci ze školy TIMEDANCE, některé extraligové hráčky by se neztratily ani na tanečním parketu vrcholové úrovně, ale zpět k florbalu. Třetí třetinu bušily tygřice od začátku do konce do obrany domácích, ty hrály za hranicí obětavosti, Bachmaierová několikrát málem přepůlila mantinely nebo sama sebe, po jednom obranném zákroku skočila skoro do páté řady mezi diváky. Ani toto vše nestačilo a další slepené góly znamenaly vyrovnání. Prodloužení! KM automatik tak získal svůj první historický bod z utkání v playoff za remízu, ale úkol zněl jasně, vrátíme sérii do Prahy. Kdo jiný, než Žůrková, by to měl zařídit? Bojovala jako lvice, aby se dostala "mezi kruhy", trefila i těžký míček ze vzduchu, bohužel do brankářky. Samková předváděla extratřídu a diváci tak byli odměněni další zábavou navíc - nájezdy. Loterie skončila po pěti exekutorkách 1:2 pro Prahu (za Jičín gól alá Forsberg Kuchařová). 
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Chtěla bych pochválit celý tým za tyto dva zápasy. Díky skvělým divákům, kteří nás hnali dopředu, jsme předvedly bojovný výkon, za který se nemusíme stydět. Je škoda, že zápas neměl vítěznou příchuť. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších bojů. Ještě jednou děkujeme úžasným divákům a těšíme se na další sezónu!Komentář trenérky hostí : Jsme rádi, že jsme sérii dneska ukončily, ale dnešní zápas byl velice těžký. Jičín hrál výborně. A možná si za dnešní zápas zasloužil vyhrát. Děkujeme za celou sérii, řádně nás prověřila, chápeme proč si je ostatní týmy nevybraly. Děkujeme za fair play v jehož duchu se celá série nesla z obou stran. Fanoušci si přišli na své.
Slova trenérek trefně vystihla víkendové florbalové play off. I přes nepostup a prohru v sérii 0:4 zaslouží hráčky Jičína veliké poděkování za celý ročník, konečné sedmé místo v nejvyšší soutěži tým bere, hlavně potěšilo přiblížení (někdy vyrovnání) se výkonností TOP týmům. Poděkování míří i k partnerům klubu, městu Jičínu, vynikajícím divákům v čele s Jakubem Šolcem, který nevynechal snad ani jeden mač za pět let jičínské extraligy, a také všem "okolo", těm co nejsou vidět, ale podílejí se svým dílem na zajištění domácích utkání: Šéf kotle Tomáš Chlumský, jeho zástupce Ondřej Kabelka, streamerka a střihačka video přenosů Lea Petrgálová, fotograf Jakub Šolc, fyzioterapeutka Veronika Říhová, hlavní pořadatel Miloš Chlumský, kustod Martin Doležal, hlasatelé Martin Volšička, Pavel Kurka, František Novák, zapisovatelka online Radka Tobolková, obsluha časomíry Ladislava Špíglová, Pavel, Alena, Dominika a Tomáš Ouhrabkovi, Šárka Egrtová, Sára Čelišová, Michal Zikmund, Marek Pech, Andrea Landgraf, David Chalupa a mnoho dalších.Ještě jednou všem moc moc DÍKY! 
KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Jižní Město 5:6pn (2:3, 3:0, 0:2)
Sestava: Veronika Samková, Tereza Chlumská - Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Nikola Mrázková, Šárka Smetáková - Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Markéta Kosová, Tereza Mrázková, Zuzana Svobodová, Karolína Strejcovská, Lucie Růžičková, Šárka Chlumská.
Napsal Martin Petrgál, foto Jakub Beneš

Extraliga žen - konec po nájezdech

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště

4. zápas čtvrtfinálové série extraligy žen KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Florbal 5:6 po samostatných nájezdech. Bohužel tím letošní jízda Jičína v nejvyšší soutěži končí, konečné sedmé místo však týmu sluší. Velké poděkování patří celému týmu za sezónu, stejně tak neskutečně skvělým divákům!!! Další reporty a fotodokumentace včetně vystoupení taneční školy Tim Timedance budou následovat.

Foto Jakub Beneš

Sestřih branek 4. čtvrtfinále ke shlédnutí zde

Sestřih branek 3. čtvrtfinále ke shlédnutí zde

Čtvrtfinále extraligy startuje!

Čtvrtfinále extraligy žen Tigers Praha - KM automatik FBK Jičín:
2.3. 13.30 v Praze
3.3. 11.00 v Praze
9.3. 19.00 v Jičíně
10.3. 17.00 v Jičíně

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště

Lucie Paulovičová nejproduktivnější obránkyní historie!

 Na obrázku může být: 1 osoba, směje se, záběr zblízka V posledním kole základní části si hráčka KM automatik FBK Jičín Lucka Paulovičová připsala asistenci u branky Kristýny Bachmaierové, což byl její dvoustý bod v základní části extraligy žen. Stala se tak nejproduktivnější obránkyní v historii soutěže, na kontě má nyní ve 178 utkáních 111 gólů a 89 přihrávek! Velká gratulace!!!

 
Na obrázku může být: 5 lidí, sportující lidé a baskebalové hřiště

Extraliga - Jičín má nejlepší útok, Jarolímová druhá v bodování

 
Není k dispozici žádný popis fotky.
Poslední kolo základní části florbalové extraligy poslalo družstvo KM automatik FBK Jičín na horkou půdu posledního vicemistra z Chodova. Příliš laciné chyby nedovolily dosáhnou hostujícím hráčkám lepšího výsledku než konečných 8:3 ve prospěch pražského týmu, který tak skončil na druhém místě. Jičín zopakoval loňské sedmé místo, přesto herní posun ve většině zápasů byl patrný. Potvrzení nálepky "černý kůň soutěže" došlo ve večerní volbě soupeřek pro čtvrtfinále, týmy od 1. do 3. místa volily tak, že na čtvrtý celek Tigers Praha zůstal právě celek z města pohádky. Favorita série hledejme určitě v hlavním městě, přesto po dvou předchozích účastech ve vyřazovacích bojích (v obou jasná role outsidera) nelze jičínské hráčky předem odepisovat. Jejich úspěšnou sezónu podtrhly individuální úspěchy, o anketě nejužitečnější hráčka ligy bylo již informováno (Jarolímová a Žůrková na průběžné "bedně"). V kanadském bodování pak Anet Jarolímová skončila druhá!!!, Kristýna Bachmaierová desátá a hrající trenérka Gabriela Žůrková 12. Spoluhráčky z jedné lajny tak utvořily nejúdernější útok v extralize! Pozadu nezůstaly ani obránkyně Lucie Paulovičová a Nikola Kuchařová, které najdeme v TOP 5 nejproduktivnějších beků soutěže. Brankářka Veronika Samková pak byla nejvytíženější brankářkou ligy. Čtvrtfinálová série začíná již tento víkend, zápasy číslo 1 a 2 se hrají v Praze 2. a 3.března, další víkend pak playoff florbal v jičínském areálu, bližší informace budou včas zveřejněny. 
 
Sestava: Veronika Samková - Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Šárka Smetáková, Nikola Mrázková - Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Anet Jarolímová, Markéta Kosová, Tereza Mrázková, Zuzana Svobodová, Lucie Růžičková, Karolína Strejcovská, Šárka Chlumská, Markéta Gabrielová
Napsal Martin Petrgál

Florbalistky na mistryně nestačily

21. kolo florbalové extraligy žen odehrály hráčky KM automatik FBK Jičín na domácí palubovce proti 1. SC Tempish Vítkovice. Hostující úřadující mistryně a aktuální vůdce tabulky přijely v "plné palbě", zatímco domácí lazaret postavil do hry 11 hráček včetně brankářky Veroniky Samkové. Jičínské se nechtěly vymlouvat na zdravotní patálie a pustily se do souboje bez respektu. Ve druhé třetině za průběžného stavu 0:6 dvěma krásnými góly duel trochu zdramatizovaly. Nejprve se po nabídce přes celé hřiště Nikoly Kuchařové prosadila individuálně Kristýna Bachmaierová, o dvacet vteřin později projektil "země vzduch" Markéty Kosové ze střední vzdálenosti trhal sítě v šibenici, reprezentační brankářka Příleská ani nereagovala. Hostující tým plný reprezentantek různých zemí inkasoval i při nástupu do poslední třetiny, když svou šikovnost na brankovišti předvedla Anet Jarolímová. Úbytek sil však byl zřejmý, jičínské hráčky nakonec odešly poraženy 3:9, ale hřiště opouštěly se zvednutými hlavami. V posledním kole základní části zajíždí tým KM automatik FBK Jičín na půdu druhého Chodova, ihned po něm bude následovat online volba soupeřek pro čtvrtfinále. První tým tabulky volí z celků na 5.-8. místě, poté druhý, následně třetí a na čtvrtý celek už soupeř zůstane jasný. Kdo si vybere Jičín? Domácí duely playoff 9.3. 19.00, 10.3. 17.00, případně šestý zápas 15.3. 20.00. Děkujeme jako vždy divákům a fanouškům za podporu!
Sestava: Veronika Samková - Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Tereza Mrázková, Lucie Růžičková - Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Zuzana Svobodová, Karolína Strejcovská, Markéta Kosová
Foto Jakub Beneš, napsal Martin Petrgál

Extraligový florbal v Jičíně opět v playoff!

Po další reprezentační přestávce měla nejvyšší soutěž žen na programu v rychlém sledu 19.kolo (pátek) a ihned 20. (neděle). Dámy KM automatik FBK Jičín nejprve zavítaly na hřiště Panthers Praha, kde chtěly jednak ziskem bodů potvrdit postup do vyřazovacích bojů, dále pak výhrou "urvat" šesté místo v tabulce a posunout tak nejlepší historické umístění. Úvod utkání sedl ostrostřelkyni Bachmaierové, která dvěma projektily do šibenice pozdravila brankářku domácích. Další průběh první třetiny však hráčky podlehly dojmu, že se zápas vyhraje sám, Panterky trestaly skoro každou chybu a do šaten šly s vedením 3:2. Druhé dějství by se dalo nazvat každý chvilku tahal pilku, nejvíce "řezala" hrající trenérka Jičína Žůrková, která si v této části hry připsala hattrick, domácí se trefily 2x, průběžnou remízu 5:5 Panterkám senzačním zákrokem pohlídala brankářka PP proti geniální "chirurgické" teči Jarolímové (převzato z online komentáře). Třetí třetina byla opatrnější z obou stran, přesto šly velmi šťastně do vedení domácí, skvěle chytající Samková neměla šanci zasáhnout.

Číst dál: Extraligový florbal v Jičíně opět v playoff!

Bitva o playoff pro Jičín!

V 18. kole florbalové extraligy žen hostil KM automatik FBK Jičín devátý celek tabulky FbS Olomouc. Rozdíl mezi týmy byl pouze dvoubodový, při totožném losu do konce základní části tedy šlo doslova o bitvu o playoff! Vstup domácích do utkání vypadal na pokračování hororu z předešlých třech zápasů, jak trefně a stručně označila herní pohodu svých svěřenkyň hrající trenérka Žůrková. V šesté vteřině prošlo nahození od půlky až do branky - 0:1. Jičínské hráčky se však nenechaly rozhodit, držely balónek a trpělivě kombinovaly. Standardní situaci z rohu pak vyřešila skvělou přihrávkou Žůrková na nabíhající a báječně zakončující Paulovičovou - 1:1. Menší komplikaci, poslední v duelu, v podobě špatného střídání Olomoucké potrestaly - 1:2. Ještě v první třetině však přišlo srovnání, Jarolímová ukázala geniální myšlení a čtení hry, fantastickou zadovkou oslovila Bachmaierovou do poloprázdné branky a ta zatloukla - 2:2.
 
Druhé dějství pak bylo zcela v režii KM automatik FBK Jičín, hostující hráčky byly několikrát pozvány na kolotoč zdarma, na kterém dostaly na cestu 3 dárečky od Anet Jarolímové. Ta během třinácti minut vstřelila neuvěřitelný bekhendový hattrick!!! První gól padl po akci Kuchařové, která si namazala na chleba 3 protihráčky, její přihrávku ještě Žůrková netrefila, ale v následném zámku přiletěl míček k Anet - 3:2. Pak znovu Kuchařová motala soupeřky, nahodila na jičínskou střelkyni dne vzduchem a další bekhend v síti - 4:2. Vrcholem pak byla následující trefa - Bachmaierová přesně přihrála Jarolímové "do pytle", v obklopení 3 protihráček do toho Andulka neskutečně práskla a hala málem spadla - 5:2. Minutu před koncem této části však po zbytečné chybě se radovaly z gólu i Olomoucké - 5:3. Poslední třetinu si Jičínské užily, o výhře nepochybovaly. Akci dne po ťukesu celé pětky zakončila Bachmaierová do tyče, konstrukce zvonila i po zakončení Žůrkové. Ojedinělé výpady hostujících s klidem likvidovala Samková, i jí pomohlo jednou břevno. Na konečných 6:3 nakonec upravila Paulovičová po přihrávce Kuchařové, zasloužené a nesmírně důležité 3 body zůstaly v Jičíně. Hráčky si pak užily aplausu opět fantastických diváků, které neúnavně hnal celých 60 minut nový šéf domácího kotle Tomáš Chlumský. Nyní následuje další reprezentační přestávka, po které se odehrají ještě 4 kola základní části. Velice slibný náskok pěti bodů na deváté (nepostupové) místo budou v nejbližším domácím utkání hájit hráčky FBK Jičín v neděli 10. února od 17:00 proti Plzni. Všichni jsou jako vždy srdečně zváni! Sestava: Veronika Samková, Adéla Kociánová - Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Šárka Smetáková, Nikola Mrázková - Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Markéta Kosová, Karolína Strejcovská, Tereza Mrázková, Markéta Gabrielová, Lucie Růžičková, Šárka Chlumská. 
 
Foto Jakub Beneš, napsal Martin Petrgál

Ženy v extralize stále šesté

Nejvyšší florbalová soutěž žen se blíží do finále základní části (22 kol). V sedmnáctém pokračování hostily hráčky KM automatik FBK Jičín pražské Ivanti Tigers Jižní město. Kádr z hlavního města prošpikovaný seniorskými i juniorskými reprezentantkami začal pěkně zostra, v páté minutě již vedl 3:0. Po dobré práci Jarolímové snížila Bachmaierová a šest vteřin před přestávkou po přihrávce za obranu Žůrkové Jarolímová upravila na 2:3. A to ještě tisíci procentní šanci neproměnila Kuchařová. Druhé dějství nemělo takový náboj jako první, pražské hráčky šly do dvougólového trháku, který rychle korigovala kapitánka a hrající trenérka Žůrková přesnou střelou.
 
I přes aktivní hru a vyšší počet střel se však měnilo skóre znovu ve prospěch Tygřic, stav 3:5 po druhé třetině sliboval velké drama. Kritická chvíle pro Jičín přišla ve 45. minutě, kdy musely do čtyř a hostující hráčky přesilovku využily. Ani necelou minutu poté utekly již na 3:7, o vítězi bylo rozhodnuto. Pro diváky se však hrálo celých 60 minut a padlo na obou stranách ještě dost branek, v jičínském dresu se 2x prosadila Svobodová a 1x Jarolímová, konečný výsledek 6:12 znamenal třetí porážku v řadě celku z města pohádek. I přesto však KM automatik stále drží šestou příčku, boj o postupující osmičku bude ale mimořádně dramatický. Celky od šestého do devátého místa dělí pouhé dva body, na 3 lístky do playoff jsou tak 4 zájemci. Hned následující 18. kolo florbalové extraligy žen uvidí v jičínském sportovním areálu v sobotu 19.1. od 18:00 bitvu FBK Jičín s FBS Olomouc, která nyní drží pomyslného černého Petra na devátém místě. Přijďte podpořit domácí hráčky v souboji "o šest bodů"!
 
Sestava : Veronika Samková - Lucie Paulovičová, Nikola Kuchařová, Šárka Smetáková, Lucie Růžičková - Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Anet Jarolímová, Tereza Mrázková, Zuzana Svobodová, Markéta Kosová, Šárka Chlumská, Nikola Mrázková.

Foto Jakub Beneš, napsal Martin Petrgál.

Florbalová loupež roku v ženské extralize!

 
Po reprezentační přestávce se měla nejvyšší florbalová soutěž žen na programu hned dvě utkání - v pátek v domácím prostředí přivítaly hráčky Jičína Liberec a v neděli zavítaly do haly FbC Ostrava.
KM automatik FBK Jičín - FBC Crazy girls Liberec 5:3 (3:1, 1:2, 1:0) - Branky Bachmaierová 3, Svobodová, Paulovičová. Úvodní desetiminutovka přinesla velkou dominanci domácích, rozdíl ve skóre mohl a měl být vyšší než 3:0.
 
 
Hostující trenér okamžitě reagoval stažením sestavy na dvě pětky, tudíž reprezentační trio Mlejnková, Leierová a Koníčková bylo na hřišti skoro stále. Ve dvacáté minutě dostal Jičín dost smolný gól do šatny, přestávka však klid na florbalky klid nepřinesla a hned po šesti vteřinách druhé periody to bylo již pouze 3:2! Uplynuly dvě minuty a Liberec dokonce vyrovnal. Začal velký boj, ve kterém vynikala v brance Veronika Samková, její gólmanská protivnice si však na nedostatek práce také nemohla stěžovat. V polovině duelu předvedla fantastickou akci Kristýna Bachmaierová, která se v rohu hřiště zbavila dvou protihráček, třetí v cestě k brance vykoupala rovněž a zkušeně zakončila - 4:3. V poslední třetině si šly domácí jistě za vítězstvím, po přihrávce Anet Jarolímové zkompletovala hattrick "Bachy", 3 body do tabulky hřály na nedělní cestě na palubovku superfavorita.
 

Číst dál: Florbalová loupež roku v ženské extralize!

Ženy v extralize srazily Brno

Nejvyšší florbalová soutěž měla na pořadu první kolo odvetných utkání nebo chcete-li dvanácté pokračování základní části. Ženy KM automatik FBK Jičín nastoupily v Brně proti místnímu extraligovému celku K1 florbal Židenice. V první třetině dominovaly na balónku a trpělivě hledaly mezery v domácí obraně. Zuzana Svobodová trefila tyč po přihrávce Karolíny Strejcovské, pěknou střelu vypustila Markéta Kosová,skóre se však paradoxně měnilo poprvé na druhé straně. Nedorozumění v jičínské organizaci hry vyústilo v brejk dvě na brankářku - 1:0 pro Brno. Elitní formace hostů přiložila pod kotel, po pěkné akci se trefila Kristýna Bachmaierová. V dalším průběhu úvodního dějství měl Jičín tak 5 dalších šancí a žádnou neproměnil.Na druhé straně se chvilku před koncem řítila v samostatném úniku Dernerová, Veronika Samková však její nájezd bravurně zneškodnila.
 

Číst dál: Ženy v extralize srazily Brno

twitter share
 

 

 Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2019 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top