FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Krásné čtyři body získaly florbalové pohodářky

V sobotu 29. října vyrazily pohodářky na další dvě utkání florbalové Pardubicko-Královéhradecké ligy. Nejdříve je čekal tým z Pardubic, který je jako jediný v minulé sezóně dokázal porazit.


FBK Jičín Pohoda Team B – Sokol Pardubice 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Tuto sezónu pohodářky začínají zápasy velmi aktivně a úvodní góly na sebe nenechají dlouho čekat. I v tomto zápase se podařilo otevřít skóre už ve druhé minutě utkání díky chytré střele Katky Tylšové, kterou vyslala do boje Pája Mikolášková. Tempo hry se pak přizpůsobilo potřebám pohodářek, které měly i dost prostoru na trénink herních kombinací. Ačkoliv se poměrně snadno dostávaly k zakončení, místo rázné střely přicházely další a další nahrávky, branku pohodářky zaměřily v první třetině pouze šestkrát.

Pohodářky zahájily sezónu vítězně

V sobotu 15. října se jičínské florbalistky vydaly na svůj první turnaj letošní sezóny v 2. lize Královéhradeckého a Pardubického kraje do Skutče. Ačkoliv se potýkaly s vysokou absencí hráček, nakonec se rozhodly nepovolat posily a hrát jen na pohodu. V devíti hráčkách v poli se zrodila dvě obrovské překvapení, první zisk šesti bodů do tabulky.

Zlaté medaile vybojovány

V sobotu 9. dubna 2016 pohodářky odehrály poslední utkání sezóny. Sice kvůli tomuto zápasu strávily více než sedm hodin mimo domov, výlet do Rokytnice v Orlických horách se určitě vyplatil. Získané tři body vrátilo pohodářky na první místo v tabulce, které už jim nikdo vzít nemůže.

FBK Jičín Pohoda Team B – Sokol Proxisky Pardubice B 9:2 (4:0, 2:2, 3:0)

Pohodářkám chybí poslední krok k vítězství v lize

V jediném svém sobotním utkání 26. března se pohodářky utkaly s týmem FBC Dobré a mohou si do deníčku zapsat veledůležité vítězství. Po tomto turnaji sice klesly v tabulce na průběžné druhé místo, ale ještě jim zbývá poslední utkání. To odehrají za dva týdny v Rokytnici v Orlických horách.

FBC Dobré – FBK Jičín Pohoda Team B 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)

Pohodářky uhájily průběžné první místo

V sobotu 12. března vyrazilo jičínské béčko za dalšími dvěma zápasy do nedalekých Hořic. Zdejší hala úplně nevyhovuje hráčkám Jičína, ale zabojovaly a získaly plný počet bodů. Tím se jejich šance na získání nejcennějšího kovu na závěr sezóny zvýšila. Trenér Josef Pařík překvapil své družstvo, když jim nechal vyrobit vlastní transparent , který přesně vystihuje jeho tým.


FBK Jičín Pohoda Team B – FBK Hořice 7:2 (0:0, 3:1, 4:1)

twitter share

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2020 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top